Kuveyt Türk ya da tam adı ile Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. 1989 senesinde kurulmuş olan özel bir finans kurumudur.  Kuveyt Türk, kurulduğu günden bugüne kadar faizsiz bankacılık sisteminde özenliliği, yatırım alanlarında araştırmacılığı, tasarruf sahiplerine ve iş adamlarına çağdaş, istikrarlı, güvenilir, kaliteli ve süratli hizmet sunmayı, personelinin verimliliğini artırmak için sürekli eğitime tabi tutmayı kendisine ilke edinmiştir.  Kuveyt Türk insan kaynakları, bankanın 2020 yılı içinde büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Yazımız devamında Kuveyt Türk iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Kuveyt Türk İş İlanları 2020

Kuveyt Türk ülkemizde faaliyet göstermek olan katılım bankaları arasında öncü durumda bulunmaktadır. Bu durumunu korumak isteyen ve büyümesine ara vermeden devam etmek isteyen Kuveyt Türk, 2020 yılında mevcut şubelerine ek çok sayıda yeni şube açacaktır. Kuveyt Türk Bankası hali hazırda 400’ü aşkın şubesinde 6 bini aşkın personeli ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Kuveyt Türk yeni açacağı şubelerine ve mevcut şubelerine çok sayıda yeni bay, bayan personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını açıklamıştır.Kuveyt Türk tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. Açık iş pozisyonları içinde; stajyer, avukat, güvenlik görevlisi, bankacı, banko görevlisi, özel güvenlik görevlisi, banko asistanı, gişe yetkilisi, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel, eski  hükümlü işçi, deneyimsiz personel ve öğrenci alımları için de kadrolar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Kuveyt Türk iş ilanları

Kuveyt Türk İş Başvurusu 2020

Kuveyt Türk tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında Kuveyt Türk bünyesine alacağı personelleri seçmek için katilbize adında bir İnternet sitesini kullanıma açtı. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde Kuveyt Türk bünyesindeki bütün açık iş pozisyonları, bankada kampüs, bankacılık kampüsü, genel müdürlük iş ilanlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular detaylı bir değerlendirilmeye alınacak olup, başvurusu olumlu bulunan adaylar, işe alım süreci devamında mülakat aşaması için çağrılacaklardır. Akabinde bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler birer Kuveyt Türk çalışanı olmaya hak kazanırlar. Bu yazımızda Kuveyt Türk iş ilanları, iş imkanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kuveyt Türk İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KUVEYT TÜRK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kuveyt türk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kuveyt türk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.