Kütahya Şehir Hastanesi, Kütahya ilimizde bulunan bir şehir hastanesidir. 2023 yılından tamamlanması planlanan proje ile Kütahya ilimizde vatandaşlarımızın aldıkları sağlık hizmetlerinde kalitenin artması planlanmaktadır. Ülkemizin en büyük kamu hastanelerinden bir tanesi olan Kütahya Şehir Hastanesi, 610 yatak kapasitesine sahip. 165 bin metrekarelik alanda inşa edilen dev bir sağlık kompleksi olan hastaneye, hem Kütahya ilimizden hem de çevre illerden her gün binlerce kişinin ziyaret edeceği düşünülmektedir. Kütahya Şehir Hastanesi aynı zamanda çok kişiye istihdam kapısı olması açısından da önemlidir. Gerek inşaatı sırasında gerekse tamamlanmasının ardından binlerce vatandaşımıza iş olanağı sunmaktadır. Kütahya Şehir Hastanesi bünyesine yeni dönemde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Kütahya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunuyor.

Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Kütahya Şehir Hastanesi yapımı çeşitli dönemde aralıklarla durmuştu. Ancak bu duraksama döneminden sonra yeniden inşaat tüm hızıyla devam etmeye başladı ve yakın zamanda da bitirilerek faaliyete girmesi bekleniyor.550 milyon TL’ye mal olması beklenen şehir hastanesi, ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Gerek uzman kadrosu, gerekse son teknolojilerle donatılması sebebi ile hastanede en zorlu operasyonların bile oldukça başarılır bir biçimde yapılması planlanıyor. Kütahya Şehir Hastanesi bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.Kütahya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kütahya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, acil tıp teknisyeni, hasta bakıcı, ambulans şoförü, iş güvenliği uzmanı, temizlik personeli, sağlıkçı, hasta kabul görevlisi, ebe, hemşire, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kütahya Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kütahya Şehir Hastanesi Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş. tarafından yapımı sürmektedir. Hastanenin inşaat sürecinde başvurularınızı bu firmaya yapabilirsiniz. Hastane tamamlandıktan sonra ise kapanacak olan diğer hastanelerdeki çalışanlar öncelikle Kütahya Şehir Hastanesine transfer edilecek. Yine açık kadro ve pozisyonlara ise Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlanacaktır. Bu ilanları takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu yazımızda Kütahya Şehir Hastanesi iş ilanları, insan kaynakları, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KÜTAHYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kütahya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kütahya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.