Ülkemizde sağlık alanında yapılan yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Bu yatırımlar ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha kolay ve daha ucuz bir şekilde faydalanmaları hedefleniyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de Kütahya ilimizde yapımı devam eden Kütahya Şehir Hastanesi. Kütahya Şehir Hastanesi halen inşaat halinde ve 2020 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Kütahya Şehir Hastanesi tamamlandığında 610 yatak kapasitesine sahip olacak. Bu açıdan ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi olma özelliğine sahip olacak. Kütahya Şehir Hastanesi’nin bir diğer özelliği ile bölgede bir istihdam kapısı olması. Hastane bünyesinde binlerce vatandaşımızın istihdam edilmesi planlanmaktadır. İnşaatı sırasında çok sayıda kişiye istihdam kapısı olan kurum, tamamlandıktan sonra da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Kütahya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Kütahya Şehir Hastanesi’nde teknolojin son imkanları kullanılacak. Açılmasıyla beraber her gün binlerce vatandaşımız sağlık hizmetlerinden faydalanacak. Sadece Kütahya ilimizde yaşayan vatandaşlarımız değil, aynı zamanda çevre illerden ve hatta ülkelerden kişilerin sağlık hizmetlerinden faydalanmak için hastaneyi ziyaret edeceği düşünülmektedir. Kütahya Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek.Kütahya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kütahya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; hemşire, ebe, hasta bakıcı, ambulans şoförü, temizlik işçisi, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni, engelli personel, eski hükümlü işçi, aşçı, eczacı, yaşlı bakım elemanı gibi kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılacak?

Kütahya Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kütahya Şehir Hastanesi açıldıktan sonra bünyesinde çalışacak olan personellerin birçoğu çevre hastanelerden transfer edilecek. Kalan kadro ve pozisyonlar için ise iş ilanları yayınlanacaktır. Bu ilanlara www.iskur.gov.tr adresi üzerinden veya İŞKUR il veya ilçe müdürlükleri üzerinden başvuru yapılacak. Harici olarak İnternet üzerinde bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Kütahya Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KÜTAHYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kütahya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kütahya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.