Kuryenet, ülkemizin en büyük kurye işletmelerinden bir tanesidir. Ülke genelinde 460’tan fazla acente ve 3 bini aşkın personeli ile hizmet sunmaktadır. Dağıtım sektöründe değişik hizmetler geliştiren şirket, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur. Gönderi takibini barkodlama ile gerçekleştiren ilk şirkettir. Peki Kuryenet sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kuryenet çalışma saatleri, mesai saatleri, dağıtım ve teslimat saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Kuryenet Çalışma Saatleri 2023

Kuryenet günlük 1 milyonu aşkın teslimat kapasitesine ulaşmayı başarmıştır. Ancak bu muntazam başarısına rağmen Kuryenet müşterileri, kurumun teslimat ve iletişim konusunda oldukça sorun yaşadıklarını dile getirmektedirler. Bu yüzden de hangi saatlerde teslimat yaptıklarını ve çalışma saatleri hakkında detaylı bilgileri merak etmektedirler. Kuryenet her sabah saat 09:00 ile hizmet sunmaya başlamakta ve akşamları da saat 18:00’a kadar hizmet sunmaktadır. Bu belirttiğimiz saatler aynı zamanda şirketin teslimat saatleri olarak belirtilmiştir.Kuryenet Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Kuryenet hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) olduğu gibi hafta sonu da sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Pazar günü şirketin tüm şubeleri kapalıdır ve aynı zamanda teslimat ve dağıtım işlemleri gerçekleştirilmez. Cumartesi çalışma saatleri yine yukarıda vermiş olduğumuz çalışma saatleridir.

Kuryenet Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu, Teslimat Yapıyor Mu?

Kuryenet; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun yanı sıra 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermez. Ayrıca arefe günlerinde de öğleye kadar hizmet verir.

Kuryenet, teslimat saatleri ve dağıtım saatleri konusunda oldukça tepki alan bir firmadır. Çeşitli alanlarda hakkında çok sayıda şikayet bulunmaktadır. Şayet kredi kartı veya bankamatik kartınızı teslim alacaksanız, ev veya iş adresiniz yerine bankanın şubesini adres olarak göstermeniz kartınızı teslim almanız konusunda kolaylık sağlayacaktır. Bu yazımızda Kuryenet çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Şayet Kuryenet çalışma saatleri hakkında sizlerin de soru, sorun ya da şikayetleriniz bulunuyorsa, bunları yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KURYENET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kuryenet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kuryenet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.