Kürtün, Gümüşhane ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 1991 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. Toplamda 2 beldesi bulunan ilçenin nüfusu 15 bini aşmış durumdadır. Kürtün Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kürtün Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kürtün Belediyesi İş İlanları 2023

Kürtün ilçesinde en önemli geçim kaynağı tarım, hayvancılık ve turizmdir. Yayla turizmi gelişerek ilçeye yerli ve yabancı turist gelmesi sağlanmıştır. En önemli yaylası Güvende’dir. Ayrıca yaklaşık on yıldır Kürtün Barajı’nda baraj etkinlikleri düzenlenmektedir. Kürtün Baraj gölü üzerindeki balık çiftlikleri de yörenin ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kürtün Belediyesi ilçede ekonomik çeşitlilik yaratmak ve belediyesel faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla çalışırken, çeşitli zamanlarda da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Kürtün İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kürtün Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, büro memuru, temizlik işçisi, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kürtün Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kürtün Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kürtün Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KÜRTÜN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kürtün belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kürtün belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.