Kumport, 1994 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük ve modern limanlarından bir tanesidir. Ülkemiz ihracatının büyük bir bölümünü gerçekleştiren Marmara Bölgesi’nde yer alan Kumport, ithalat ve ihracat konularında önemli bir ticaret kapısıdır. Kumport Liman İşletmeler, kurulduğunda sadece dökme yük hizmeti sunmaktaydı. Ancak günümüzde konteyner elleçleme gibi konularda da hizmet verir hale gelmiştir. Ülkemizin en büyük limanlarından bir tanesi olan Kumport bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kumport bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kumport tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kumport Limanı İş İlanları 2023

Kumport, İstanbul ilimizde Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Konumu itibariyle bir tercih sebebi olan Kumport, aynı zamanda müşteri odaklı yaklaşımları ile de son yıllarda hızlı bir şekilde büyümüştür. Günümüzde ise Kumport ülkemizdeki en işlek limanlardan bir tanesi haline gelmiştir. Kumport bu büyümesini sürdürmek ve ülkemiz ihracatının gelişmesi adına çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Kumport çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirecek.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kumport tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; ticaret uzmanı, şoför, muhasebe uzmanı, elektrik teknisyeni, iş güvenliği uzmanı, şoför, iş makineleri operatörü, danışma, destek personeli, uzman, gemi puantörü, özel güvenlik görevlisi, endüstri mühendisi, formen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kumport Limanı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kumport bünyesinde çalışmak istiyorum, nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilirim diyen vatandaşlarımız başvurularını kurumun resmi web adresi üzerinden gerçekleştirebilirler. Bunun için öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamalı ve iş başvuru formu sayfasına giriş yapmalısınız. Burada sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızın ardından başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecek ve daha sonra başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluştuğu takdirde işleme alınacaktır. Burada başvurunuz olumlu sonuçlanırsa iş görüşmesi için çağrılmaktasınız. Bu aşamayı da geçen bireyler ülkemizin en büyük limanlarından bir tanesi olan Kumport bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kumport iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kumport İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KUMPORT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kumport konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kumport duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.