Kumluca, Antalya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçe ekonomisinde ana gelir kaynağı seracılıktır. Seracılık ilçe nüfusunun tamamına yakınını doğrudan etkilemektedir. Kumluca Belediyesi ilçenin gelişimi adına faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kumluca Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kumluca Belediyesi İş İlanları 2023

Kumluca ilçesinde turizm de bir hayli gelişmiş durumdadır. İlçede turizm Çavuşköy Kasabası’ndaki Adrasan koyu ile Olympos koyu’ndaki otel, motel, pansiyon ve restoranları ile yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. Mavikent Kasabası Karaöz Koyu’nda ise, tatil siteleri bulunmaktadır. Kumluca Belediyesi ilçenin gelişimi ve daha çok ziyaret edilen bir ilçe olması adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Kumluca Belediyesi bu kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Kumluca İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kumluca Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kumluca Belediyesi tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, garson, kasiyer, itfaiye eri, mimar, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, şoför, temizlik işçisi, özel güvenlik görevlisi, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kumluca Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kumluca Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kumluca Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KUMLUCA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kumluca konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kumluca duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.