Konya ilimizde yer almakta olan Kulu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kulu Belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanı kapsamında bilgisayar işletmeni alımı yapılacaktır. Adayların ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 14 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kulu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İşkur İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

ÖZEL ŞARTLAR:TALEBE BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN MEB ONAYLI; AĞ İŞLETMENLİĞİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ, VERİ TABANI YÖNETİMİ-ORACLE GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ, BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ BELGELERİNE SAHİP OLMALARI GEREKMEKTEDİR. TALEBİN SON BAŞVURU TARİHİ OLAN 14 MART 2018 TARİHİNDEN SONRA ALINAN BELGELER KABUL EDİLMEYECEKTİR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) (Ağ İşletmeni (Bilişim Teknolojisi))
En Az Öğrenim SeviyesiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim SeviyesiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Bilgisayar SertifikalarıBilgisayar İşletmenliği
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıAğ İşletmenliği Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Veri Tabanı Yönetimi – Oracle Geliştirme ve Uyum Eğitimi

Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH. ATATÜRK CAD. NO:56 42770 KULU KONYA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Kulu Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Kulu Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.