Konya ilimizde yer almakta olan Kulu Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Kulu Belediyesi ilan kapsamında 1 adet bilgisayar işletmeni ağ işletmen (bilişim teknolojisi) alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kulu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE (Sürekli İşçi ) KADROSUNA ALINACAK 1 ADET BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (OPERATÖR) AĞ İŞLETMEN (BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ) TALEBİMİZ İLANIDIR4857 Sayılı Kanun çerçevesinde KONYA ili Kulu İlçesi Belediye Başkanlığına 1 adet Bilgisayar İşletmeni (Operatör) Ağ İşletmeni (Bilişim Teknolojisi) kadrosuna atanmak üzere daimi işçi (sürekli işçi) alınacaktır. Atanacak kişi; KPSSP94 puan türünden sınavda en az 60 puan ve yukarısı puan almış olması gerekmektedir. MEB onaylı Ağ İşletmenliği geliştirme ve uyum Eğitim belgesi, MEB onaylı veri tabanı yönetimi-ORACLE Geliştirme ve uyum eğitimi belgesi ve yine MEB onaylı Bilgisayar kullanımı (Bilgisayar işletmenliği-Operatörü) belgesini ibraz etmek zorundadır. İstenilen belgelerin en son başvuru tarihinden önce alınmış olması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Konu ile ilgili iş gücü istem formu tanzim edilerek yazımız ekinde sunulmuştur.

İlana başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. Bu yazımızda Kulu Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm iş ilanlarına Kulu Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER KULU BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kulu belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kulu belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.