Kulu, Konya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Konya ilimizde 150 km uzaklıkta bulunan ilçe adını Kurucusu olan Kuluboğlu Mustafa Bey’den (Kulu Bey) alır. Kulu Belediyesi ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kulu Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kulu Belediyesi İş İlanları 2023

Kulu Belediyesi tarihi ve kültürel açıdan önemli ilçelerimizden bir tanesidir. İlçenin nüfusu da 2023 yılı itibariyle 50 bini aşmış durumdadır. Kulu Belediyesi faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına, ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kulu Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Kulu İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Kulu Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kulu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, büro memuru, bilgisayar işletmeni, insansız hava aracı (İHA) pilotu, temizlik işçisi, çöpçü, güvenlik görevlisi, şoför, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kulu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kulu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kulu Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KULU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kulu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kulu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.