Daha önce Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Başbakan Davutoğlu, Bakanlığın 600 yeni personel alımı yapacağını açıklamıştı. İlgili habere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ahmet Davutoğlu yapmış olduğu açıklamada Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesine 600 personel alımı gerçekleştirileceğini ve bunların 200’ünün kütüphaneci, 100’ünün arkeolog, 100’ünün de sanat tarihçisi olacağını söylemişti. Ayrıca Davutoğlu, kültür varlıklarının restorasyonu ile şehirlerin yeniden ihyası için görevlendirilmek üzere mimar, mühendis, şehir plancısı ve kağıt restoratöründen oluşan 200 kişinin de bu kapsamda istihdam edileceğini kaydetti.Ancak Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı takvimi henüz açıklanmış değil. Üstelik 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları kısa zamanda geçerliliğini kaybedecek. Bu durumda alım için başvuru şartları neler olacak oldukça merak edilen konular arasında. Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı gelişmelerini www.devlette.com olarak yakından takip ediyoruz. Gelişmelerden anında haberdar olabilmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.