Küçükçekmece, İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. Küçükçekmece ilçesinin günümüz itibariyle 21 mahallesi bulunmaktadır. Küçükçekmece Belediyesi, ülkemiz belediyeleri arasında en çalışkan belediyelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. İlçedeki refah düzeyini arttırmak ve daha yaşanılır bir Küçükçekmece oluşturmak adına var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Küçükçekmece Belediyesi bu çalışma ve faaliyetlerin devamı adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Küçükçekmece Belediyesi tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Küçükçekmece Belediyesi İş İlanları 2023

Küçükçekmece Belediyesi yapacak olduğu personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı için KPSS gibi bir sınav şartı gözetmeksizin yani sınavsız olarak sadece sözlü mülakat uygulayacaktır. Bu ilanların akabinde işe alınacak olan bay ve bayan personeller ise kadrolu, sözleşmeli ve geçici gibi çeşitli statülerde istihdam edileceklerdir. Aşağıda Küçükçekmece ilçemizde verilmiş olan en son iş ilanlarını görebilirsiniz.Facebook Üzerinden Küçükçekmece İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Küçükçekmece Belediyesi tarafından yayınlan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde zabıta memuru, güvenlik görevlisi, şoför, büro memuru, psikolog, mühendis gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarını nereden, nasıl takip edebilirsiniz? İlanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Küçükçekmece Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Küçükçekmece Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve kurumun resmi internet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında Küçükçekmece Belediyesi şehirdeki işsizlik sorununun çözülmesi adına kendi bünyesine oluşturduğu departman ile Küçükçekmece ilinde iş arayanlar ile iş verenlere buluşturan bir projeyi başlatmıştır. Bahsetmiş olduğumuz İMEP projesi, İŞKUR ile ortaklaşa çalışmanın sonucu ortaya çıkmıştır. Yine aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu kullanarak bu proje kapsamında CV doldurabilir ve ilçedeki iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Küçükçekmece Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KÜÇÜKÇEKMECE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, küçükçekmece konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan küçükçekmece duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.