Taksitle Telefon Alınıyor Mu?

Ülkemizde uygulanmakta olan kredi ve kredi kartlarına yönelik taksit sınırlandırması tüketicileri oldukça etkilemiş ve bu sınırlamalardan kurtulmanın yollarını aramaya itmiştir. Cep telefonlarına taksit yasağının halen kaldırılmamış olması vatandaşları ve firmaları farklı çözüm yollarına itmiştir. Bu çözüm yolları ile vatandaşlarımız halen taksitle telefon alabilmektedir. Peki taksitle nasıl telefon alınır? Taksitle telefon almak istiyorum nasıl alabilirim?

Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Kredi kartı kullanmadan taksitle telefon almanın çok farklı ve avantajlı yolları bulunmaktadır. Yazımız devamında tüm bunları madde madde inceledik. Hangisi daha avantajlı yazımızı okuyarak karar verebilirsiniz.  1. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin cihaz kampanyalarından faydalanarak,
  2. Ev-kur gibi büyük firmalardan senetle vadeli olarak,
  3. Teknoloji marketlerle iş birliği yapan bankalardan mikro kredi kullanarak,
  4. Tanıdık küçük esnaftan taksitle satın alarak, kredi kartsız taksitle telefon sahibi olabilirsiniz.

Yukarıdaki maddelerden de görebileceğiniz üzere kredi kartı kullanmadan taksitle telefon almanın çok farklı yolları mevcut. Son zamanlarda bunlar arasında en çok kullanılanı telefon operatörleri üzerinden faturaya ek olarak telefon almak veya teknoloji şirketleri vasıtası ile banka kredisi kullanarak taksitle telefon almak gibi gözükmektedir.

Evkur’dan taksitle telefon nasıl alınır?

Evkur, herhangi bir kredi kartı istemeden taksitle telefon veya çeşitli elektronik eşyaların satışını yapmaktadır. Bunun için satış işleminden önce sicilinize ufak bir göz gezdiren Evkur daha sonra senet tanzim ederek cep telefonu satışı yapmaktadır. Siz bunu taksit taksit geri ödeyebilirsiniz. Ancak bu şekilde alacak olduğunuz cep telefonu piyasa fiyatının neredeyse %25 fazlasına denk gelmektedir. Bu sebepten dolayı Evkur vasıtası ile cep telefonu gibi elektronik eşyaların alınmasını çok tavsiye etmemekteyiz. Dilerseniz diğer yöntemlere bir göz atalım.

Teknoloji Marketlerinden Kredi Kartsız Taksitle Nasıl Telefon Alınır?

Bimeks, Gold, Elektro World, Teknosa, Media Mark, Vatan Bilgisayar gibi çeşitli teknoloji marketleri, telefon satın almak isteyen vatandaşlar için cazip yöntemler sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de telefon almak isteyen vatandaşlara anlaşmalı oldukları bankalar üzerinden kredi kullandırmaktadır. Bu sayede vatandaşlar düşük faizlerde kredi kullanarak piyasa fiyatının az biraz üzerinde bir fiyattan taksit ile telefon sahibi olabilmektedirler. Şayet başka bir sebep yok ise bu yöntem diğer yöntemlere göre çok daha uygun olmasından dolayı bu yolu kullanmanızı önermekteyiz.

Faturaya Ek Taksitle Nasıl Telefon Alınır?

Bunun dışında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom servis sağlayıcıları çoğu cep telefonunu fatura ek olarak taksitle satmaktadır. Ancak bunun sonunda alacak olduğunuz ürünler piyasa fiyatının çok daha üzerinde denk gelmektedir. Bu sebepten dolayı öncelikli olarak diğer yöntemleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun dışında da tanıdık esnaflardan telefon almanız. Esnaflar şayet durumları elverirse size taksitle satış gerçekleştirecektir. Bu yazımızda taksitle telefon nasıl alınır, taksitle telefon alma hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer sayfamızdan “Kredi borcundan dolayı ailemin eve haciz gelir mi?” öğrenebilirsiniz.


DİĞER TAKSİTLE TELEFON ALMAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, taksitle telefon almak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan taksitle telefon almak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.