Koton, bünyesinde 8 bini aşkın çalışanı olan ve çoğu ülkemizde olmak üzere 500’e yakın mağazası bulunan ve merkezi İstanbul olan bir mağazalar zinciridir. Hazır giyim sektöründe faaliyet göstermekte olan Koton, 1988 yılında Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış olan Koton, 2020 yılında da bu büyümesini sürdürmek için çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Koton, aynı zamanda ihtiyaçları sebebi ile de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Koton tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Koton İş İlanları 2020

Koton, tekstil sektörünün global oyuncuları arasında yer almaktadır. Geçtiğimiz senelerde Paris’in en görkemli alışveriş caddesi olan Boulevard Saint Germain’de bin 800 metrekarelik bir mağaza açarak, moda dünyasında global bir marka olduğunu herkese duyurmuştur. Koton bu büyümenin sürmesi adına, markayı hedeflerine ulaştırmakta kendilerine yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Koton tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; mağaza müdürü, kasiyer, şef kasiyer, reyon sorumlusu, görsel sunum sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı, bölge yöneticisi, satış danışmanı, çağrı merkezi uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, depo görevlisi, yazılım uzmanı, insan kaynakları stajyeri, elektrik teknisyeni, ofis asistanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay – bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Koton, aynı zamanda engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Koton İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Koton tarafından yayınlanan bütün iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde hangi kadro ve pozisyonlara alım yapıldığını ve adaylarda aranan başvuru şartlarını kolaylıkla görebilirsiniz. Akabinde de bu ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından dikkatle incelemeye alınacaktır. Bu sebepten başvurunuzu gerçekleştirirken oldukça dikkatli olmalı ve başvurunuzu özenle hazırlamalısınız. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanırsa da iş görüşmesi yani mülakat aşaması için çağrılırsınız. Bu aşamayı da geçen adaylar Koton bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Koton iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Koton İş Başvuru Formu Doldurmak İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.