Koton, 1988 yılında İstanbul Kuzguncuk’ta açmış olduğu küçük bir mağaza ile kurulan bir giyim şirketidir. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Koton, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en değerli markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Koton, ülkemizde ve yurt dışında 500’ü aşkın mağazaya sahiptir. Koleksiyonları otoritelerce en beğenilenler arasında yer bulmaktadır. Koton bünyesinde 12 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Firma bu kişilere ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Koton tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Koton İş İlanları 2022

Koton, 220’den fazla tasarımcı kadrosuna sahiptir. Bu şekilde her sene modaya yön veren bir şirket olmayı başarmıştır. Bünyesinde ürün çeşitliliği oldukça fazladır. 30 binden fazla ürünün bulunduğu belirtilmektedir. Firma ülkemizde ve dünyada çok sayıda ülkede yeni mağazalar açarak daha fazla müşteriye ulaşmak için çalışmaktadır. Almanya, Rusya, Romanya, Hırvatistan, Fas gibi ülkelerde mağazaları bulunmaktadır. Koton gerek ülkemizde gerekse yurt dışında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Koton tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış danışmanı, kasiyer, reyon sorumlusu, ürün planlama uzmanı, mağaza müdür yardımcısı, iş analisti, merchandiser, part time satış danışmanı, görsel sunum uzmanı, iş güvenliği uzmanı, tasarımcı, mağaza elemanı, engelli personel, iş analisti, vasıfsız fabrika işçisi, şoför, depo elemanı, grup lideri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden online iş başvurusu gerçekleştirilir?

Koton İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Koton, daha kolay bir şekilde iş başvurusu yapılmasını sağlamak için yeni bir web sitesi yayınladı. İşim Kotonda yani isimkotonda web adresi üzerinden artık kolay bir şekilde iş başvuru formu doldurulabiliyor. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasına gitmeniz ve akabinde de başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Koton çeşitli dönemlerde bünyesine yapılan iş başvurularının yetmediği durumlarda İŞKUR üzerinden de ilanlar yayınlayabilmektedir. Tüm bu ilanları da devlette.com sitemizde bulabilirsiniz. Yaptığınız başvurular kurumun özgeçmiş havuzunda birikmekte ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşması durumunda değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu yazımızda Koton iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Koton İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.