Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adı ile KOSKİ, Konya ilimizde vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamak maksadıyla kurulmuş olan bir kuruluştur. 1990 yılında faaliyetlerine başlayan KOSKİ, Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. KOSKİ, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. KOSKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

KOSKİ İş İlanları 2022

KOSKİ; içme suyu temin etmek, atık suları toplamak, su havzalarını korumak ve dereleri ıslah etmekle görevlidir. KOSKİ faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Konya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KOSKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; operatör, engelli personel, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför, özel güvenlik görevlisi, büro personeli, sayaç okuma elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

KOSKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KOSKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde bu sayfada ve www.koski.gov.tr adresi üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurumun insan kaynakları, personel daire başkanlığı gibi çeşitli departmanlarına ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda KOSKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KOSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, koski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan koski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.