Koru Sağlık Grubu, ülkemizde sağlık alanında hizmet vermekte olan en büyük kuruluşlardan bir tanesidir. Bünyesinde Ankara ve Sincan Hastaneleri ile tüp bebek merkezi, görüntüleme merkezi, sağlık koleji akabinde de en son hizmete giren Koru Ankara Hastanesi bulunmaktadır. Koru Sağlık Grubu tüm bu hastanelerinin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ankara Koru Hastanesi İş İlanları 2023

Koru Ankara Hastanesi, Koru Sincan Hastanesi ile toplam 301 yatak kapasitesi, 71 yoğun bakım, 31 yeni doğan yoğun bakım yatağına sahiptir. Koru Hastaneleri, akademik kökenli hekim kadroları, ileri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları, hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Koru Hastaneleri bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Koru Hastanesi bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; insan kaynakları uzmanı, teknik servis sorumlusu, biyomedikal teknikeri, hemşire, özel güvenlik görevlisi, ebe, hasta bakıcı, şoför, hasta danışmanı, ameliyat hemşiresi, yaşlı bakım elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz, engelli personellerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ankara Koru Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankara Koru Hastanesi bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilmektedir. Hastane bünyesine iş başvurusunda bulunmak ise oldukça kolaydır. Bunun için koru_insankaynaklari@koruhastanesi.com mail adresine öz geçmişinizi göndermeniz yeterlidir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Koru Hastaneleri bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Koru Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KORU HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, koru hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan koru hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.