Korkuteli, Antalya ilimizin kuzey batısında yer alan il merkezine 60 kilometre uzaklıkta bulunan bir ilçedir. İlçenin nüfusu 55 bini aşmış durumdadır. Korkuteli Belediyesi çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Korkuteli Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Korkuteli Belediyesi İş İlanları 2023

Korkuteli son yıllarda oldukça hızlı gelişmekte olan bir ilçedir. Halkın genellikle uğraşı alanı tarım, meyvecilik, hayvancılık ve arıcılık ile orman işçiliğidir. Bölgede son yıllarda yaygınlaşan kültür mantarı üretimi de ilçe ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Korkuteli Belediyesi ilçenin daha da gelişebilmesi adına çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Korkuteli İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN.

Korkuteli Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, itfaiye eri, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, beden işçisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Korkuteli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Korkuteli Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Korkuteli Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KORKUTELİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, korkuteli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan korkuteli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.