Kordsa, lastik güçlendirme teknolojilerinde faaliyet göstermekte olan alanında öncü firmalardan birisidir. Sabancı Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Kordsa günümüzde dünyada kullanılan her 3 otomobil lastiğinden birisini ve her 3 uçak lastiğinden ikisini güçlendirmektedir. Lastiklerde uygulamış oldukları değişiklikler ile yakıt kullanımını azaltarak, yolu daha iyi kavramasını sağlamaktadır. Bunların yanında Kordsa tarafından güçlendirilmiş lastikler daha hafiftir ve çevre dostudur. Sektördeki Pazar payını tüm dünyada büyük bir hızla arttıran firma bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir ve Kordsa bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kordsa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kordsa İş İlanları 2023

Kordsa sadece lastik sektöründe değil aynı zamanda inşaat sektöründe de faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe altyapı ve üst yapı projelerini daha dayanıklı ve pratik hale getirmektedir. Brezilya, Tayland, ABD, Endonezya ve ülkemizde 12 üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdüren Kordsa, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Kocaeli İzmit Kordsa Fabrikası ve diğer ülkelerdeki üretim tesisleri tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; kimya teknisyeni, mühendis, tekniker, elektronik bakım teknisyeni, mekanik bakım teknisyeni, elektrik bakım teknisyeni, engelli personel, stajyer, AR-Ge teknisyeni, satınalma uzmanı, yazılım mühendisi, teknik mühendis, muhasebe uzmanı, operatör gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Kordsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kordsa iş ilanlarını Linkedin üzerinde yer alan profilinde yayınlamaktadır. Bu ilanlara bir Linkedin hesabı açarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için “https://www.linkedin.com/company/kordsa/” sayfasına girmeniz ve akabinde açık iş pozisyonları kısmından güncel ilanlara başvuru yapmalısınız. Başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilecektir. Kordsa bu başvuru yöntemini aktif olarak kullandığı için sizlerde bu yöntemi paylaştık. Ancak çeşitli kariyer portalları üzerinde de Kordsa şirketinin ilanlarına rastlayabilmek mümkündür. Bu yazımızda Kordsa iş ilanları, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.