Konyaaltı, Antalya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Bugün Konyaaltı olarak adlandırılan bölgenin, 20’inci yüzyıl sonlarına kadar, Antalya’nın falezler üzerinde yer almasından dolayı “Koyaltı” biçiminde anıldığı ve halk dilinde zamanla Konyaaltı’na dönüştüğü tahmin edilmektedir. Konyaaltı Belediyesi, Antalya ilimizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Konyaaltı Belediyesi ilçeyi geliştirmek adına tüm gücüyle çalışmalar yürütmektedir ve bu kapsamda da çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Konyaaltı Belediyesi tarafından yayınlanan tüm  iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Konyaaltı Belediyesi İş İlanları 2023

Konyaaltı, ülkemizde en çok turist çeken ilçelerimizden bir tanesidir. Nüfusu 170 bini aşmış olan ilçenin, yaz aylarında nüfusu çok daha yukarılara çıkmaktadır. Konyaaltı Belediyesi ile bu artan nüfusun belediye olarak ihtiyaçlarını gidermek adına var gücüyle çalışmaktadır. Konyaaltı Belediyesi bu çalışmalar kapsamında da ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Konyaaltı Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Konyaaltı İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Konyaaltı Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sosyolog, temizlik görevlisi, zabıta, özel güvenlik görevlisi, engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, stajyer alımı, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, ekonomist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Konyaaltı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Alınır?

Konyaaltı Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Konyaaltı Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KONYAALTI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, konyaaltı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan konyaaltı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.