Konya ülkemizde en kalabalık illerimizden bir tanesidir. Konya ilimizde sağlık alanında gelişmeler tüm hızıyla devam etmektedir. Yapılan yatırımlardan bir tanesi de ülkemizin en büyük hastanelerden bir tanesi olacak olan Konya Şehir Hastanesidir. Konya Şehir Hastanesi hizmete girmesinin akabinde yılda 2.5 milyon hastaya hizmet sunacak. 1250 yatak kapasitesine sahip olan hastane bu açıdan ülkemizin en büyük hastanelerinden bir tanesi. Hastane tamamlandığında sadece Konya ilimizden değil, diğer komşu illerden de çok sayıda hastanın müracaat etmesi bekleniyor. Hastanenin bir diğer avantajı ise bünyesinde binlerce vatandaşımıza istihdam kapısı olması. Konya Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Konya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Konya Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Konya Şehir Hastanesi teknolojik olanakları ile ülkemizin sağlık alanında öncü kuruluşlarından bir tanesi olması bekleniyor. Hastaların rahat bir şekilde hastaneye ulaşabilmeleri için de tüm olasılıklar düşünülmüş durumda. Konya Şehir Hastanesi bünyesine bunların yanında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.Konya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Konya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çok sayıda branşta doktor, eczacı, hasta bakıcı, özel güvenlik görevlisi, ambulans şoförü, ebe, hemşire, yardımcı sağlık personeli, fizik tedavi teknikeri, yoğun bakım hemşiresi, engelli personel, tıbbi tercüman, temizlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden  Yapılır?

Konya Şehir Hastanesi tarafından alınacak olan personeller için İŞKUR üzerinde ilan yayınlanacak. İlan henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında tüm detaylar www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Akabinde İŞKUR İnternet adresi üzerinden veya il ilçe müdürlüklerinden iş başvuru formu doldurarak başvuru yapabileceksiniz. Kurumun insan kaynakları bu başvuruları değerlendirecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar Konya Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bunun haricinde de doktor, ebe, hemşire gibi kadrolara Sağlık Bakanlığı yakın hastanelerden atamalar gerçekleştirecektir. Bu yazımızda Konya Karatay Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KONYA ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, konya şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan konya şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.