Sağlık alanında yapılan iyileştirme çalışmaları son yıllarda tüm hızıyla sürüyor. Bu alanda kişilerin sağlık hizmetlerinden hem daha ucuz hem de daha iyi olanaklarda faydalanabilmeleri için şehir hastaneleri projesi ortaya çıktı. Ülkemizde birçok ilimizde yapımı tamamlanan bu modern sağlık kampüslerinden bir tanesi ise Konya ilimizde yapılıyor. Konya Karatay Şehir Hastanesi her sene 2.5 milyonu aşkın vatandaşımıza hizmet verecek şekilde tasarlandı. Toplam 1250 yatak kapasitesine sahip olan Konya Şehir Hastanesi, Konya ilimizde Karatay ilçesinde yer alıyor. Hastane sadece Konya ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza değil, aynı zamanda çevre illerimizde yaşayan vatandaşlarımıza da yoğun olarak hizmet vermesi planlanıyor. Hastanenin bir diğer özelliği ise bölgede ciddi bir istihdam kaynağı yaratacak olması. Konya Karatay Şehir Hastanesi bünyesine binlerce personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Konya Karatay Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Konya Şehir Hastanesi, ülkemizde yatak kapasitesi en yüksek ve en modern hastanelerden bir tanesi. Hastane dünyada son teknoloji ekipmanlarla donatılmış durumda. Bu sayede de üst düzey ameliyatlar hastane bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Konya Şehir Hastanesi, YDA Şirketler Grubu tarafından yapılıyor. Hastane tamamlandığında da 25 sene boyunca işletme hakkı bu şirkete ait olacak. Hastane bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor.Konya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Konya Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; depo görevlisi, atık ve ilaçlama hizmetleri sorumlusu, bina arazi hizmetleri sorumlusu, çamaşırhane hizmetleri sorumlusu, destek hizmetleri müdürü, gece müdürü, elektrik sorumlusu, insan kaynakları müdürü, insan kaynakları sorumlusu, biyolog, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, kalite sorumlusu, şoför, teknik hizmetler müdürü, satınalma sorumlusu, mali işler sorumlusu, temizlik personeli, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, tıbbi sekreter, sözleşmeli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Konya Karatay Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularını yapabilirler. Kurum bunun haricinde İŞKUR üzerinden de ilanlar yayınlamaktadır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek de başvurularınızı kurumun insan kaynakları departmanına iletebiliyorsunuz.

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Konya Karatay Şehir Hastanesi Nerede?

Adres: “Akabe, 42023 Karatay/Konya”

Bu yazımızda Konya Karatay Şehir Hastanesi iş ilanları, iş başvuru linki ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KONYA ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, konya şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan konya şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.