Konya, ülkemizin yüz ölçümü bakımından en büyük şehri durumunda olmasına karşın, nüfus bakımından en büyük 7. Şehri konumunda bulunmaktadır. 2023 yılı verileri ile Konya il nüfusu 2.5 milyona yaklaşmış durumdadır. Konya büyükşehir Belediyesi bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilmektedir. Belediye bu çalışanlara ek olarak çeşitli zamanlarda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile bunlara ait iş başvuru formu ve başvuru şartları gibi detayları yazımız devamından öğrenebilirsiniz.

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olan, sanayileşme anlamında son yıllarda büyük bir atılıma giren Konya Büyükşehir Belediyesi, yayınlamış olduğu ilanlar ile çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor. Nüfus yoğunluğu bu denli fazla olan bir ilde düzeni sağlamak ve vatandaşların güven ve huzur içerisinde yaşamalarına olanak tanımak amacıyla çok sayıda eleman alımı gerçekleştiren belediye tarafından yayınlanan bu ilanlar devlette.com adresimizde yer bulmaktadır.Konya Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Maaşları ve masrafları Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan kadroya alınacak personeller için yakın zamanda iş ilanı yayınlanacak. Konya Büyükşehir Belediyesi iş ilanları yayınlandığı zaman başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formuna da rahatlıkla www.devlette.com üzerinden ulaşılabilinecektir. Ayrıca Konya ilinde kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş güncel iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Facebook üzerinden Konya İline Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Konya Büyükşehir Belediyesi 126 İtfaiyeci Alımı İçin TIKLAYIN
 • Konya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • KOSKİ İş İlanları İçin TIKLAYIN

Konya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2023

Yakın zamanda yayınlanması beklenen personel alımı ilanı kapsamında aşağıda yer alan Konya ili ilçelerinde de çok sayıda eleman alımı gerçekleştirilecek.

 1. Ahırlı
 2. Akören
 3. Akşehir Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 4. Altınekin
 5. Beyşehir Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 6. Bozkır Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 7. Cihanbeyli
 8. Çeltik
 9. Çumra
 10. Derbent Belediyesi İş ilanları İçin TIKLAYIN
 11. Derebucak
 12. Doğanhisar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 13. Emirgazi
 14. Ereğli Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 15. Güneysınır
 16. Hadim Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 17. Halkapınar
 18. Hüyük
 19. Ilgın
 20. Kadınhanı
 21. Karapınar
 22. Karatay
 23. Kulu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 24. Meram Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 25. Sarayönü
 26. Selçuklu
 27. Seydişehir
 28. Taşkent
 29. Tuzlukçu
 30. Yalıhüyük Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 31. Yunak Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Konya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Konya Büyükşehir Belediyesi iş başvuru şartları, başvuru yapılacak kadro ve pozisyona göre farklılık göstermektedir. Son dönemde en çok ebe, hemşire, mühendis, mimar, şehir ve bölge plancısı, sekreter, veteriner, programcı, avukat, temizlikçi, güvenlik görevlisi, itfaiyeci, sosyolog gibi meslekler Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından tercih edildi. Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan bütün personel alımları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu iş ilanlarını takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapılan iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Konya Büyükşehir Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KONYA PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, konya personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan konya personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.