Konya Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında 18 yaşını doldurmuş olan beden işçisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 19 Temmuz 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile başvurulara ilişkin diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Başvuru Adresi : Evsat Mahallesi Şehir Mahmut Aksin Sokak No:2/304

İrtibat Kişi : Aykut Ateş

Telefon : 332 512 44 42

İş Alanı / Pozisyon : Beden İşçisi (18 yaş üstü)

Adayların istenilen belgeler ile beraber şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru sırasında adaylardan kimlik, adli sicil kaydı, sağlık raporu talep edilmektedir. Bu yazımızda adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi ilan hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Konya Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.