Kolan Hastanesi, 1997 yılında kurulmuş olan özel bir sağlık kuruluşudur. Kolan Hastaneler Grubu olarak hedefimiz; teknolojik gelişmeleri, yeni tanı ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarımıza daha iyi ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başaran kurum, günümüzde sağlık sektörünün öncülerinden olmayı başarmıştır. Kolan Hastanesi bünyesine faaliyetlerini devam ettirmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kolan Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kolan Hastanesi İş İlanları 2020

Kolan Hastaneleri 40’ı aşkın branşta, 450’nin üzerinde hekim kadrosu ve 3000 personel ile hizmet sunulmaktadır. Şişli Kolan İnternational, Bayrampaşa Kolan Hospital, Büyükçekmece Kolan Hospital, Silivri Kolan Hospital, Kyrenia Kolan British Medical Center, Kıbrıs Kolan British Hospital, kurum bünyesinde faaliyet göstermekte olan hastanelerdir. Kolan Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Kolan Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hasta bakıcı, insan kaynakları sorumlusu, diş hekimi, teknik hizmetler sorumlusu, radyoloji uzmanı, kulak burun boğaz uzmanı, çamaşırhane görevlisi, yatan hasta hizmetleri ekip lideri, ayakta hasta hizmetleri ekip lideri, hasta kayıt yetkilisi, ameliyathane yardımcı personeli, hemşire, acil tıp teknisyeni, sağlık memuru, depo sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kolan Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kolan Hastanesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Sayfada açık iş pozisyonları kısmı ve cv ekleme bölümü yer almaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler kurum bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kolan Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kolan Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.