Kolan Hastaneler Grubu, 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren özel bir sağlık kurumudur. Çoğunluğu İstanbul ilimizde olmak üzere çok sayıda hastanesi bulunmaktadır. Şişli Kolan International, Bayrampaşa Kolan Hospital, Beylikdüzü Kolan Hospital, Büyükçekmece Kolan Hospital, Silivri Kolan Hospital, Kıbrıs Kolan British Hospital ve Kyrenia Kolan British Hospital bu hastanelerdir. Kolan Hastanesi bünyesinde 40’ı aşkın branşta 450’den fazla hekim ve 3 bini aşkın çalışan ile hizmet sunmaktadır. Kolan Hastanesi bu çalışanlarına ek olarak bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kolan Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kolan Hastanesi İş İlanları 2023

Kolan Hastanesi ülkemizde sağlık alanında öncü kurumlardan bir tanesidir. Hastanelerinde en son teknoloji ekipmanları kullanmakta ve uzman kadrosu ile en zorlu operasyonları bile gerçekleştirebilmektedir. Hasta memnuniyetini her daim ön planda tutan kurum, çalışanlarına da bu doğrultuda eğitimler vermekte ve VIP kalitesinde hizmet sunmaktadır. Kolan Hastanesi bu çalışanlarına ek olarak personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kolan Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; pratisyen hekim, çağrı merkezi satış görevlisi, enfeksiyon kontrol hemşiresi, sağlık memuru, depo sorumlusu, teknik servis, muhasebe görevlisi, laboratuvar teknikeri, radyoloji teknikeri, ebe, hemşire, hasta bakıcı, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, acil tıp teknisyeni, tıbbi sekreter gibi kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?

Kolan Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kolan Hastanesi; Silivri, Şişli, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Gaziosmanpaşa, Lefkoşa gibi çok sayıda yerde şubeye sahiptir. Tüm bu şubelerin bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile hem açık iş pozisyonları hakkında bilgi alabilirler hem de kolay bir biçimde iş başvuru formu doldurabilirler. Sayfada ayrıca iş başvuru şartları da yer almaktadır. Kurumun insan kaynakları departmanına CV’nizi iletmek için hemen form doldurabilirsiniz. Bu yazımızda Kolan Hastanesi iş ilanları, İK sayfası, işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kolan Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.