Köfteci Yusuf, gıda ve restoran sektöründe faaliyet göstermekte olan bir şirkettir. Bursa ilimizde İznik ilçesinde ilk restoranını 1996 yılında açan şirket, yıllar içinde büyümesini aralıksız sürdürmeyi başarmıştır. Günümüzde Köfteci Yusuf günümüzde her sene 70 milyonu aşkın müşteriye hizmet veren ülkemizin en büyük restoran zincirlerinden bir tanesidir. Yıllar içerisinde sadece müşteri sayısını değil aynı zamanda ürün portföyünü de geliştirmiştir. Restoranlarında DönerY, Burgerage, Ciğerce ve Kamenta alt markaları ile döner, burger, ciğer gibi ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Köfteci Yusuf, bu denli hızlı büyümesini oldukça uygun fiyata, en hızlı biçimde, en lezzetli hali ile ürünleri sunmasına ve bünyesinde istihdam edilen çalışanlara bağlamaktadır. Köfteci Yusuf bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Köfteci Yusuf tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Köfteci Yusuf İş İlanları 2023

Köfteci Yusuf, üretim kapasitesini de günden güne arttırmaktadır. Günümüzde günde 150’yi aşkın dana ve 1000’i aşkın kuzu işlemektedirler. Tüm bu ürünler Bursa Yenişehir Köfteci Yusuf Fabrikası bünyesinde işlenmektedir ve akabinde soğuk zincirler ile oldukça hızlı bir biçimde restoranlara dağıtılmaktadır. Dondurulmuş ürün kullanmayan Köfteci Yusuf lezzetini tazeliğe bağlamaktadır. Ülkemizin en güvenilir restoran markalarından bir tanesi olan Köfteci Yusuf; Bursa’da, İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de, Balıkesir ve Samsun’da, Aydın, Antalya ve Afyonkarahisar’da, Muğla, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Ordu, Kırıkkale ve Denizli’de, Isparta, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Konya, Edirne, Aksaray ve Tekirdağ’da şubelere sahiptir. Ayrıca şirket; Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt gibi körfez ülkelerinde şube açmak için çalışmalarını da sürdürmektedir. Köfteci Yusuf mevcut yurt içi şubelerine ve yurt dışı açılacak olan şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Köfteci Yusuf tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; yazılım uzmanı, bilgi işlem elemanı, iç denetim uzmanı, grafik tasarım uzmanı, psikolog, endüstri mühendisi, muhasebe müdürü, şube yöneticisi, şef, garson, komi, ik uzmanı, kalite eğitim uzmanı, gıda mühendisi, şoför, ızgaracı, part time çalışan, kasap gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Köfteci Yusuf İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Köfteci Yusuf yeni yapacağı işe alımlar için çeşitli kariyer portallarına iş ilanları yayınlamaktadır. Bunun dışında ise kendi bünyesinde daha önce iş başvurusu yapmış adayları değerlendirmektedir. Sizler de özgeçmişinizi Köfteci Yusuf insan kaynakları sayfasına ileterek başvuru yapabilir ve akabinde açık iş pozisyonu olması durumunda başvurunuzun değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmanız ve Köfteci Yusuf İnsan Kaynakları Formu bölümüne tıklamanız yeterlidir. Akabinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Köfteci Yusuf İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KÖFTECİ YUSUF HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, köfteci yusuf konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan köfteci yusuf duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.