Köfteci Yusuf, 1996 yılında İznik ilçesinde kurulmuş olan, gıda ve restoran sektöründe hizmet veren bir markadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Köfteci Yusuf, ülkemizdeki en büyük köfte fabrikasının da sahibidir. Köfteci Yusuf şubelerine ve fabrikasına faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Köfteci Yusuf tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Köfteci Yusuf İş İlanları 2020

Köfteci Yusuf Bursa’da 13, İstanbul’da 8, İzmir’de 7, Ankara’da 4, Aydın’da 3, Kocaeli’ de 3, Bilecik’te 2, Eskişehir’de 2, Balıkesir’de 2, Denizli, Isparta, Kırıkkale, Sakarya ve Yalova’da birer olmak üzere toplam 49 noktada hizmet vermektedir. Köfteci Yusuf tüm bu şubelerinde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Köfteci Yusuf tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şef garson, insan kaynakları uzmanı, bölge insan kaynakları müdürü, şoför, servis personeli, aşçı, mutfak elemanı, ızgaracı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Köfteci Ramiz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Köfteci Yusuf bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Köfteci Yusuf iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Köfteci Yusuf İş Başvurusu Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KÖFTECİ YUSUF HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, köfteci yusuf konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan köfteci yusuf duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.