1955 yılında kurulan Koçtaş, Koç Grubu’nun ilk şirketlerinden birisidir. 1996 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren şirket, hem tali bayiilere, hem de büyük inşaat projelerine hizmet sundu. Koçtaş, 1996’da perakendeciliğe başlama kararı alarak, ilk ev geliştirme mağazasını 1996’da İzmir Bornova’da açtı. Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları ile büyümesini sürdürdü. Günümüzde 22 il ve 45 mağazası ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalarına devam etmektedirler. Koçtaş, yayınladığı açıklama ile 2023 yılında çok sayıda personel alımı yapacağını belirtti. 2023 Koçtaş iş ilanları, Koçtaş personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ile ilgili detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Koçtaş, büyüme hedefleri doğrultusunda 2023 yılında da bir çok mağaza açmayı ve bu açacağı mağazalara ve mevcut durumda hizmet vermekte olan mağazalarına çok sayıda eleman alımı, personel alımı yapmayı planlıyor.Koçtaş Güncel İş İlanları 2023

Koçtaş’ta ilkokul mezunu, lise mezunu yada üniversite mezunu vasıflı ve vasıfsız personel alımı için bir çok iş ilanı mevcut. Aşağıda bu ilanlar arasında bu ay içinde verilenleri bulabilirsiniz. Her geçen gün Koçtaş yeni bir iş ilanı vererek eleman alımı gerçekleştiriyor. Bu sebepten aşağıda bulunan iş başvurusu formuna tıklayarak güncel iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Müşteri Danışmanı
 • Ziraat Mühendisi
 • Müşteri Danışmanı
 • Müşteri Danışmanı
 • Uzman
 • Satış Müşteri Danışmanları
 • Kasa Müşteri Danışmanları
 • Engelli Personel Alım
 • Engelli Personel İlanı
 • Ziraat Mühendisi
 • Güvenlik Görevlisi

Koçtaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Koçtaş, işe alacak olduğu personeller için çeşitli kariyer portallarında iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarını takip ederek kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Koçtaş insan kaynakları, doğru işe doğru personeli yerleştirmek için büyük özveri ile çalışmaktadır. Bu yüzden başvuracağınız pozisyondaki yetkinlikleri sağladığınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu aşağıdaki iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirsiniz.

Koçtaş personel alımı hakkında son gelişmeleri, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri ve güncel Koçtaş iş ilanlarını paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Koçta iş başvuru formu doldurmak için hemen tıklayın


DİĞER ELEMAN ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eleman alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eleman alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.