Kocaköy veya eski adı ile Karaz, Diyarbakır ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Diyarbakır şehrine 70 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. İlçenin tarihini antik döneme kadar götürmek mümkündür. Kocaköy Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarını sürdürmektedir. Belediye bu çalışmaların aksamadan sürmesi adına çalışırken, aynı zamanda da tarihi ve kültürel hazinelerin muhafazası için de çalışmaktadır. Tüm bu çalışmalar kapsamında da bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kocaköy Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kocaköy Belediyesi İş İlanları 2023

Kocaköy ilçesinin nüfusu 17 bini aşmış durumdadır.  İlçenin ekonomisi genel olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Belediye ilçe ekonomisini çeşitlendirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Vatandaşlarımız ise belediye ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak merak etmektedirler.Kocaköy İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Kocaköy Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kocaköy Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sosyolog, beden işçisi, temizlik işçisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, engelli personel, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi, eski hükümlü işçi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kocaköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kocaköy Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kocaköy Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KOCAKÖY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kocaköy konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kocaköy duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.