Ülkemizde sağlık reformlarına ara verilmeksizin devam ediliyor. Sağlık alanında gerçekleştirilen çalışmalar ile kişilerin daha iyi sağlık hizmetlerinden, daha kolay ve ucuz bir biçimde yararlanmaları hedefleniyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz senelerde şehir hastaneleri projesi ortaya çıktı. Şehir hastaneleri birçok ilimizde yapımı tamamlandı ve hizmete açıldı. Bu hastanelerden bir tanesi de Kocaeli ilimizde bulunmaktadır. Kocaeli ilimizde yer almakta olan Kocaeli Şehir Hastanesi 1080 yatak kapasitesine sahip. Hastane Gama Holding ve Türkerler Holding iş birliği ile yapılıyor. Bu firmalar aynı zamanda hastanenin 25 yıllık işletme hakkına da sahiptirler.

Kocaeli Bölge Hastanesi içinde; 980 yataklı ana hastane, 100 yataklı yüksek güvenlikli psikiyatri hastanesi, 100 yataklı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi bulunuyor. Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü, gerek ildeki gerekse ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Hastane 350 milyon Euro gibi büyük bir maliye sahip. Tamamlandığında gerek Kocaeli ilinde gerekse çevre illerde her gün on binlerce hastaya hizmet vermesi amaçlanıyor. Tüm bu özelliklerinin yanında bölgede bir istihdam kapısı olma anlamında da önemli bir yere sahip olan hastanenin gerek inşası sırasında, gerek faaliyete girmesinin akabinde binlerce kişi istihdam edilecek. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Kocaeli Şehir Hastanesi, üst düzey teknolojik ekipmanlar ile donatılacak. Tüm sağlık olanakların yer alacağı hastaneyi gerek bölgeden, gerekse ülke genelinden çok sayıda kişinin sağlık hizmeti almak için ziyaret etmesi bekleniyor. Bu doğrultuda bölgede bir sağlık turizmi yaşanacak. Kocaeli halkı ise hastane bünyesine ne zaman, ne kadar personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak merak ediyor.

Kocaeli İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli, hemşire, beden işçisi, tekniker, teknisyen, laborant, biyolog, acil tıp teknisyeni, ambulans şoförü, hasta kabul elemanı, hasta bakıcı, ebe, engelli personel, eski hükümlü işçi, yoğun bakım hemşiresi, yardımcı sağlık personeli, taşeron, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, aşçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezun ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kocaeli Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kocaeli Şehir Hastanesi inşa süreci tüm hızıyla devam ediyor. Hastanenin 2023 yılı ilk çeyreğinde hizmete açılması planlanıyor. Bu süreç zarfında hastaneye henüz sağlık personeli ataması gerçekleştirilmedi. Ancak inşaat sürecinde yani şantiyesine ihtiyaç duyulan bölümlerde alımlar her geçen saniye devam ediyor. Gerek inşaat sürecinde gerekse hastane hizmete girmesinin ardından Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını İŞKUR üzerinden iş başvuru formu doldurularak gerçekleştirebilirler. Bunun için İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Hastane faaliyete geçmesinin ardından çevre hastanelerden çok sayıda personel transfer edilecek. Bunun dışında kalan pozisyonlar için yine İŞKUR üzerinden alımlar gerçekleştirilecek.

Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede?

Kocaeli Şehir Hastanesi adresi merak edilenlerin başında yer almaktadır. Ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından birisi olan Kocaeli Şehir Hastanesi, Kocaeli ilimizde İzmit ilçesinde yer almaktadır.

Adres: “Bekirdere Mahallesi, 41060 İzmit/Kocaeli”

Bu yazımızda Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları, işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.