Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de birçok ilimizde faaliyete geçirilecek olan şehir hastaneleri. Şehir hastanelerinin yapımı çok sayıda ilimizde devam ederken, bazı illerimizdeki hastaneler bitirilmiş ve faaliyete geçirilmiş durumda. Yapımı süren hastanelerden bir tanesi de Kocaeli ilimizde bulunan Kocaeli Şehir Hastanesi. Kocaeli Şehir Hastanesi’nin temeli 2015 yılında atılmış ve 2020 yılında tamamlanması planlanmıştır. Hastane bünyesine gerek inşa süresinde, gerekse faaliyete geçmesinin ardından çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Kocaeli Şehir Hastanesi cephanelik mevkiinde yapılıyor. Tamamlandığında hastane ülkemizin en büyüklerinden birisi olacak ve toplam 1180 yatak kapasitesine sahip olacak. Kocaeli Şehir Hastanesi Gama Holding ve Türkerler Holding tarafından yapılıyor. Hastane faaliyete geçmesinin ardından 25 sene süre zarfında işletmesi bu holdinglere ait olacak. Hastane bünyesine ise gerek yapımı gerekse tamamlanmasının ardından çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek.Kocaeli İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ise; tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, avukat, stajyer, doktor, ebe, hemşire, hasta bakıcı, eczacı, güvenlik görevlisi, şoför, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kocaeli Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvuru yapabilirsiniz. Hastane bünyesinde düz işçi gibi inşa süresindeki pozisyonlar için şantiyeye giderek öz geçmişinizi bırakabilirsiniz. Ancak diğer pozisyonlar için ilanların yayınlanması beklemeli ve akabinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.  Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler hastane bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.