KO-MEK veya diğer adı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları, “örgün eğitim sistemi dışından planlı, programlı ve sistemli olarak yürütülen bir eğitim şekli” olarak tanımlanan “yaygın eğitimin ilkeleriyle gerçekleştirilen bir yetişkin eğitimi organizasyonu”dur. 2005 yılında faaliyetlerine başlamış olan KO-MEK, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerini sürdüren KO-MEK, günümüzde 12 ilçede ve 40’ı aşkın kurs merkezi ile eğitim ve sosyal faaliyetlerini devam ettirmektedir.  KO-MEK faaliyetlerini sürdürmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. KO-MEK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

KO-MEK İş İlanları 2019

KO-MEK, meslek edindirme kapsamında her sene çok sayıda vatandaşımıza eğitim verir hale gelmiştir. Ülkemizdeki meslek edindirme kursları ile kıyaslandığında en çok kursiyere sahip olan kurumlardan birisidir. Bu başarını sürdürmek isteyen KO-MEK, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Kocaeli İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KO-MEK tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; usta öğretici, yönetici, yönetici yardımcısı, büro elemanı, hizmetli, öğretmen, hoca gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

KO-MEK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KO-MEK öncelikli olarak kendi bünyesinde bulunan kursiyelerden alım gerçekleştirmektedir. Bunun haricinde halen ihtiyaç duyulan kadro ve pozisyonlara ise bünyesine başvuru yapan kişiler arasından seçmektedir. Kocaeli KO-MEK başvurunuzu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu indirmenizin akabinde doldurarak bizzat kurum bünyesinde bulunan Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü’ne iletmelisiniz. Alınan iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından ihtiyaca göre değerlendirilir.

Adres : Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü – Leyla Atakan Kültür ve Eğitim Merkezi Fuat içi İzmit

Bu yazımızda KO-MEK iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

KO-MEK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KOCAELİ KO-MEK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kocaeli ko-mek konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kocaeli ko-mek duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.