Sakarya ilimizde bulunan Kocaali Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kocaali Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında ilköğretim mezunu beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 10 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmak durumundadırlar. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Kocaali Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Engelli statüsünde başvuru yapacak adayların eğitim durumunun ilköğretim seviyesinde olması gerekmektedir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için işverene gönderilir. Toplam başvuru yapanlar arasından alınacak aday sayısının katı kadar asil aday ve katı kadar yedek aday noter kurası yöntemiyle belirlenecektir. Ayrıca önceliği olan başvurulardan alınacak işi sayısının katı kadar öncelikli aday yine noter kurası yöntemiyle belirlenecektir. Söz konusu kura çekimi 21.08.2017 tarihinde saat:14:30 da Belediye Meclis Toplantı Salonunda Noter huzurunda kura ekimi yapılacaktır. Sözlü veya yazılı sınava noter kurasından isimleri çıkan adaylar çağrılacaktır. Sözlü veya yazılı sınava katılmayan asil aday sayısı kadar aday yedek adaylardan çağrılacaktır. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : AĞALAR MAH. 15 TEMMUZ ZAFER MEYDANI NO:24 54800 KOCAALİ SAKARYA / TÜRKİYE

İletişim :  0264 812 11 01

Bu yazımızda Kocaali Belediyesi tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.