Koç Holding, 1926 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan holding Türkiye’nin ilk holdingidir ve en büyük özel kuruluşlarından birisidir. Holding binası Üsküdar Nakkaştepe’dedir.

Koç Holding’in geçmişi kurucusu Vehbi Koç’un 1920’lerde Ankara’da ticarete atılmasına değin iner. Zamanla iş alanlarını genişleterek 1950’lerde sanayi alanında çeşitli şirketler oluşturan Koç, gıda sektörünün ardından elektrikli ev aletleri ve otomotiv sektörlerine yöneldi. 1963’te şirket sayısı 25’e ulaşan topluluk yeni bir örgütlenmeye giderek holding statüsünü benimsedi. 2009 yılında, Fortune dergisinin dünyanın en büyük 500 sanayi firması (Fortune Global 500) listesinde 172. sıradadır. İSO’nun 2006 yılında açıkladığı Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesinde, Koç Topluluğuna bağlı 5 şirket ilk 10’a girmeyi başarmıştır.  Ülkemizin en büyük köklü kuruluşlarından birisi olan Koç Holding 2020 yılında personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirecek. Başvuru şartları, başvuru formu ve Koç Holding açık pozisyonları yazımızın devamında.Koç Holding Personel Alımı 2020

Koç Holding sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Her sene büyüme hedeflerini geliştiren ve bu anlamda binlerce personel alımı gerçekleştiren Koç Holding 2020 rakamlarıyla 80 Bine yakın kişiyi istihdam etmektedir. Koç Holding tarafından yayınlanan 2020 Koç holding iş ilanları duyurusunda ilkokul mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu veya yüksek lisans mezunu kişiler için bir çok açık pozisyonda bir çok iş ilanları bulunmaktadır.  Bazı kurumlar kariyer.net , yenibiris.com gibi kariyer portalları üzerinden iş ilanları verirken, bazıları da Koç Holding gibi kendi web adresleri üzerinden güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını göstermektedirler. Koç Holding’in ülkenin ve dünyanın en büyük kuruluşlarından birisi olmasının bir sebebi de çalışanlarını büyük bir titizlikle seçmesi ve çalışanlarının haklarını sonuna kadar koruması olarak gösterilebilir. Bu kurum bünyesinde bulunan şirketlerden herhangi birisinde iş sahibi olmanız durumunda maaşlarınızın, sigortanızın düzenli olarak yatırılması, ulaşım sorunu için servis ayarlanması, işçi olarak haklarınızın sonuna kadar korunması gibi bir çok ayrıcalık sizlere tanınmış olur.

Koç Holding Eleman Alımı 2020

Koç Holding 2020 eleman alımı kapsamında bünyesinde barındırdığı onlarca şirket için Türkiye Geneli Sivas, Manisa, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Samsun, Muğla, Kayseri, Adana, Kocaeli, Eskişehir, Bolu, Denizli gibi fabrikalarının ve şubelerinin bulunduğu illere çağrı merkezi yetkilisi, güvenlik görevlisi, harita mühendisi, sekreter, İnşaat teknikeri, engelli personel alımı, ziraat mühendisi, yedek parça satış uzmanı, elektrik teknikeri gibi açık iş pozisyonlarında bulunan meslek gruplarına mensup binlerce personel alımı gerçekleştirecek. Bu güncel iş ilanları ve personel alımı detaylarına aşağıda bulunan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koç Holding İş Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

Yukarıda bulunan Koç Holding İş Başvurusu Formu ile holding bünyesinde bulunan bir çok şirketin güncel olarak yayınladığı iş ilanlarını bulabilir, açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Ancak bu şirketler hakkında tek tek araştırma yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan şirketlerin yanlarında bulunan devlette.com iş ilanları bölümlerine göz gezdirebilirsiniz.

Koç Holding İşçi Alımı Başvuru Şartları

Açık iş pozisyonları içerisinde seçtiğimiz Makine mühendisi, Sekreter, engelli personel alımı için başvuru şartları aşağıda yer aldığı şekildedir. Güncel olarak başvuru şartlarını takip edebilmek, başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi almak için yukarıda bulunan başvuru formuna takılmanız yeterli olacaktır.

Sekreter Alımı Başvuru Şartları

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
 • Tercihen en az 3 yıl deneyimli
 • Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
 • İyi derecede ingilizce bilgisi olan
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 • Soma’da ikamet edebilecek

Makine Mühendisi Alımı Başvuru Şartları

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • En az 3 yıl iş tecrübesi olan
 • Tercihen iş veya maden makinaları bakım onarımında tecrübeli
 • Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip
 • MS Ofice, Autocad proğramlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Askerliğini tamamlamış.

Engelli Personel Alımı Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu
 • Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olunması
 • Tercihen satış ve/veya kasa konusunda deneyimli
 • Takım çalışmasına yatkın
 • İletişim yeteneği kuvvetli
 • ADAYLARIN SAĞLIK KURULU RAPORLARINDA YAZILI OLAN İŞGÜCÜ KAYBI YÜZDESİNİ VE ENGELLERİNİ AÇIK OLARAK ÖN YAZIDA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Bu yazımızda Koç Holding personel alımı, işçi alımı, eleman alımı , açık iş pozisyonları, Koç Holding başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları hakkında 2020 yılı için detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında yorumlarınızı aşağıdan yapabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.