Knorr, 1838 yılında kurulmuş olan bir yemek firmasıdır. 2000 yılında dünyanın en büyük holding şirketlerinden bir tanesi olan Unilever tarafından satın alınmıştır. Knorr ürünleri uzun yıllardan bu yana Türkiye pazarında da satılmaktadır. Knorr ülkemizde büyüme hedeflerine ara vermeksizin devam ederken çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Knorr tarafından yayınlanan en yeni iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Knorr İş İlanları 2023

Knorr dünyada 90’a yakın ülkede 300 milyondan fazla müşteriye sahiptir. Dünyanın en büyük gıda markalarından bir tanesi olan Knorr, sıradan zamanlarda yenen yemeklerin lezzetini en az özel günlerdeki kadar leziz kılmak adına akıllı çözümler üretiyor. Knorr bunun yanında ülkemizde de çok sayıda kişiyi istihdam ediyor. Knorr bünyesinde İstanbul ilimizde Tuzla ilçesinde fabrikası bulunmaktadır. Knorr Besan fabrikasına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Knorr çorba tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; gıda mühendisi, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, vasıfsız eleman, üretim elemanı, proses işçisi, depo elemanı, forklift işçisi, özel güvenlik görevlisi, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Knorr İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Knorr Türkiye bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. Akabinde başvuruları olumlu bulunan bireyler Knorr Türkiye bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Knorr iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Knorr İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KNORR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, knorr konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan knorr duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.