Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı‘na bağlı olarak 12 Mayıs 1997 tarihinde Türk denizleri ve karasularında seyreden Türk ve yabancı bayraklı gemilerin seyir güvenliğine yardımcı olmak, kıyı emniyeti ve gemi kurtarma hizmetleri ile kılavuzluk, römorkör hizmetlerini yapmak ve bunlarla ilgili cihaz ve tesislerini kurmak, işletmek, can, mal ve gemi kurtarmak, yardım, çeki, batık çıkarmak ve bunlarla ilgili römork ve dalgıçlık hizmetlerini yürütmek, güvenli seyre yönelik kurulmuş ve kurulacak olan sahil telsiz istasyonları, Otomatik Tanımlama Sistemi, dGPS ve benzeri sistemlerle ilgili her türlü yatırımı yapmak ve tekel şeklinde işleterek seyir emniyetini artırmak amacıyla kurulmuş denizcilik teşkilatıdır. Türk boğazları olarak bilinen İstanbul Boğazı ve Çanakkale Boğazı’ndan yapılan geçişleri kontrolünü yapmaktadır. Genel müdürlük, boğazlardaki koşullar uygun değilse boğazları kapatma yetkisine sahiptir. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü faaliyetlerinin aksamadan devamı adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış en son iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı bilgiler yer almaktadır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, ortaöğretim mezunu, üniversite mezunu adayların başvuru yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller kadrolu, daimi, sözleşmeli ve geçici gibi statülerde istihdam edilmektedir.  Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tüm iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İlanlarda deniz trafik operatörü, sistem mühendisi, donanım mühendisi, elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, bilgisayar teknisyeni, şoför, büro memuru, gemici, avukat, gemi yağcısı gibi çeşitli kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve kurumun resmi adresi olan www.kiyiemniyeti.gov.tr adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu ilanlara ulaşmak ve ilanlar yayınlandığı anda iş başvurusu yapabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi tüm ilan detayları ila ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgileri yine sosyal ağlardan paylaşacağız. Harici olan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesine ilanlar yayınlanmadan yapılan başvuruları kabul etmemektedir. Müdürlük bünyesine çalışabilmek için ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kıyı emniyeti genel müdürlüğü konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kıyı emniyeti genel müdürlüğü duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.