Kırşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Kırşehir, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli bir ilimizdir.  2023 yılı rakamları ile nüfusu 240 bini aşmış durumdadır. Uçsuz bucaksız kırın ortasında yükselen bu kente Türkler “Kır şehri” adını vermişlerdir. Kır şehri zamanla halk dilinde “Kırşehir” oldu. Kırşehir her geçen gün büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettiren illerimizin başında yer almaktadır. Kırşehir Belediyesi bu istikrar ortamının devam edebilmesi adına 2023 yılına oldukça önem verdiklerini ve bu sene içerisinde de yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini belirtmektedir. Vatandaşlar ise Kırşehir Belediyesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak mı merak ediyorlar.  Bu yazımızda Kırşehir Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

Kırşehir ilinin ekonomisi tarıma dayanır. Sanayi bakımından en az gelişmiş iller arasındadır. Faal nüfusun %80 i tarım, hayvancılık, ormancılık, avcılık ve balıkçılığa dayanır. Sanayi sektöründe uğraşanlar %7 dır. Son zamanlarda yaşanan ekonomik durgunluk Kırşehir ilimizi de etkilemiş ve az da olsa işsizlik rakamlarında artışa sebebiyet vermiştir. Kırşehir Belediyesi bunun önüne geçebilmek adına çeşitli çalışmalarda bulunmuş ve şehirdeki sanayicilik oranını arttırmak için yatırımlar yapmaktadır.  PETLAS Lastik Sanayisi A.Ş. Un fabrikaları, üç tuz imalathanesi, matkap ucu üreten Oralsan Makine Tarım Sanayi ve Ticaret AŞ., Süt Endüstri kurumunun peynir ve tereyağı Fabrikası, Meytaş kireç ve tuğla fabrikası, Türktur Turizm ve İnşaat A.Ş. , Yem ve Bulgur Fabrikası bu ilimizde aktif olarak hizmet vermektedir. Kırşehir Belediyesi ayrıca işsizlikle mücadele için İŞKUR ile de belirli anlaşmalar yapmıştır. Buna göre şehirdeki meslek edindirme kurslarının sayısı arttırılacaktır. Aynı zamanda da Kırşehir Belediyesi bünyesinde bulunan eleman açığını kapatabilmek adına da çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve elaman alımı yapılması gündemdedir. Bu alımlar sadece merkez ilçelerde aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de yapılacaktır.  • Akçakent
  • Akpınar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Boztepe
  • Çiçekdağı Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Kaman
  • Mucur Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Kırşehir Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanlarında çok sayıda güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, şoför, forklift operatörü, memur, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, büro görevlisi, sekreter, itfaiye memuru, zabıta memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Bay ve bayan adaylar için bulunan açık pozisyonlar sonucunda istihdam edilecek olan personeller daimi, sözleşmeli, geçici, kadrolu gibi statülerde işe alınacaklardır.  Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi ve açık pozisyonları nasıl görebileceğinizi haberimiz devamında detaylı olarak anlattık. Aşağıda da son dönemde Kırşehir ilinde verilmiş olan kamu iş ilanları yer almaktadır.

Kırşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Kırşehir İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Kırşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kırşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirilecektir. İlgili ilanlar ise henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayınlandığı an başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında başvuru yapabilmek için ise sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Ancak bu ilanları beklemeden de iş başvurusu yapabilme şansınız bulunmaktadır. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına özgeçmişiniz ile bizzat başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları da sadece ilgili kadro ve pozisyonda ilan yayınlandığı zaman değerlendirmeye alınmaktadır. Bu sebepten çoğu durumda “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek başvurunuz kabul edilmeyebilir. Bu duruma düşmemek ve zaman kaybetmemek adına ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve yine ilanlarda nasıl başvuru yapacağınızı anlatacağımız şekil ve usullerde başvurunuzu gerçekleştirmenizi önermekteyiz. Kırşehir Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KIRŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kırşehir belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kırşehir belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.