Kırklareli Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Kırklareli, Marmara Bölgesi içinde yer alan bir ilimizdir. Tarih boyunca çok sayıda uygarlığa ve imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan Kırklareli’nin eski adı Kırkkilise olarak bilinmektedir. Kırklareli, Kurtuluş Savaşı’nın ardından Türk toprağı olmuştur. Kırklareli her geçen sene büyümesini istikrarlı olarak sürdüren illerimizden bir tanesidir. Kırklareli Belediyesi bu büyümenin ve şehirde hakim olan sükun ortamının 2023 yılı içinde de devam etmesi adına çalışmalarına ve yatırımlarına durmaksızın devam edecektir.  Bunun yanında vatandaşlar Kırklareli Belediyesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ya da işçi alımı gerçekleştirecek mi merak ediyorlar. Tüm bu soruların cevapları ve Kırklareli Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Kırklareli ilinin güney kısmında tekstil ve gıda alanında 30 bini aşkın kişiyi istihdam eden sanayi üretimi hakimdir. Kuzey kısmında ise buğday, arpa, ayçiçeği gibi tarım ürünleri başlıca geçim kaynağı olmaktadır. Ayrıca ülkemizin en büyük cam fabrikalarından Trakya Cam Sanayi ve Kırklareli Cam ile ülkemizin ilk şeker fabrikası olan Alpullu Şeker yine Kırklareli ilimizde yer almaktadır. Şehirdeki istihdam oranlarını arttırmak isteyen, işsizlikle mücadelesine devam etmek isteyen Kırklareli Belediyesi bu bağlamda çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Özellikle İŞKUR ile yapılan çalışmalarda çeşitli kurslar ile mesleki eğitimlerin verilmesi amaçlanmaktadır. Bu bağlamda da çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu vatandaş kadrolu, sözleşmeli ve daimi gibi statülerde istihdam edilmesi amaçlanmaktadır. Bunların yanında Kırklareli Belediyesi bünyesinde yer alan açık iş pozisyonları için de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılması gündemdedir. Bu alımlar sadece Kırklareli merkez ilçelerinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de gerçekleştirilecektir.  • Babaeski
  • Demirköy
  • Kofçaz
  • Lüleburgaz Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Pehlivanköy
  • Pınarhisar
  • Vize

Kırklareli Belediyesi bünyesine güvenlik görevlisi, tekniker, memur, şoför, büro görevlisi, sekreter, mimar, mühendis, veteriner, sağlık memuru, temizlik işçisi, beden işçisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda eleman alımı gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımız devamında anlattık. Aşağıda da Kırklareli ilinde son dönemde verilmiş olan güncel kamu iş ilanları yer almaktadır.

Kırklareli Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Kırklareli İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

İlanlar yayınlanmaya başladığında bu sayfa üzerinde yer alacaktır. Duyuruları kaçırmamak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeyi unutmayın.

Kırklareli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kırklareli Belediyesi tarafından yapılması planlanan çok sayıda personel alımı için iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanların kademeli olarak yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. İlanlar yayınlanmaya başladığında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde olacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken ise sosyal ağlardan bizleri takip etmektedir. İlanlar yayınlandığında gerekli duyuruları yine sitemiz ve sosyal ağlar üzerinden gerçekleştireceğiz. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Kırklareli Belediyesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için daha önce hazırlamış olduğunuz özgeçmiş ile beraber belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına bizzat müracaat etmeniz yeterlidir. Ancak buraya yapacak olduğunuz başvurular da ilgili kadrolarda iş ilanları yayınlandığı takdirde değerlendirilecektir .Bu sebepten çoğu durumda herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır denilerek başvurunuz kabul edilmeyebilir. Bu duruma düşmemek ve zaman kaybı yaşamamak adına ilgili ilanların yayınlanmasını beklemenizin ardından yine belirteceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde iş başvurusu yapmanızı önermekteyiz. Kırklareli Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KIRKLARELİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kırklareli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kırklareli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.