Manisa ilimizde yer alan Kırkağaç Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kırkağaç Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında avukat, mimar, inşaat mühendisi, veteriner alımı yapacaktır. Adaylar ilana 23 Ekim 2017 ile 26 Ekim 2017 tarihleri arasında şahsen müracaat edebilirler. Kırkağaç Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kırkağaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. maddesi hükümlerine göre kadro karşılığı aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, öğrenim durumu ve başvuru şartları belirtilen Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır. Adaylarda aşağıda vermiş olduğumuz başvuru şartları aranmaktadır. • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi A fıkrasında belirtilen şartları taşımak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak.
 • Askerlikle ilişiği olmamak.
 • Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak.
 • Kırkağaç, Soma veya Akhisar ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.(İlan tarihinden sonra yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacak.)
SINIFIUNVANIADEDİEĞİTİM DURUMU
SHVeteriner1Veterinerlik Fakültesi mezunu olmak
THİnşaat Mühendisi1Mühendislik Fakültesi mezunu olmak
THMimar1Mimarlık Fakültesi mezunu olmak
AHAvukat1Hukuk Fakültesi mezunu olmak

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 1. Öğrenim durumunu gösterir belgenin fotokopisi (Aslı ya da noter onaylı sureti yanında bulunacak)
 2. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. Nüfus Müdürlüğünden alınacak Adres Bilgileri Raporu
 4. Özgeçmiş
 5. Sağlık raporu
 6. Erkek adaylar için askerlikle ilgili durumunu gösterir belge
 7. Son altı ay içinde çekilmiş olan 2 adet vesikalık fotoğraf
 8. Adli sicil belgesi

Kırkağaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu 2017

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, istenilen belgeler ile birlikte 23.10.2017 Pazartesi saat 08:00 ile 26.10.2017 Perşembe saat 17:00 arasında Kırkağaç Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüme şahsen müracaat edeceklerdir. (Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta veya elektronik posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

31.10.2017 Salı saat 10:00’da belediye encümen odasında sözlü mülakat yapılacaktır.

Bu yazımızda Kırkağaç Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan sözleşmeli tam zamanlı personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları ile adaylardan istenilen belgeler gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Kırkağaç Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.