Kırıkkale Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Kırıkkale, İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli bir ilimizdir. 2023 yılı rakamları ile nüfusu 280 bini aşmış durumdadır. 1989 yılında Turgut Özal tarafından yapılan törenle il statüsü kazanmıştır. Kırıkkale il olduğu günden bu yana gelişmesini sürdürmüş önemli merkezlerimizden bir tanesidir. Bu büyümesini 2023 yılında da sürdürmek isteyen Kırıkkale Belediyesi bu bağlamda çalışmalarına ve yatırımlarına ara vermeden devam edeceklerini, daha çok çalışacaklarını belirtti. Ayrıca çoğu kişi Kırıkkale Belediyesi 2023 yılında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek mi merak ediyorlar? Tüm bu soruların cevapları ve Kırıkkale Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Ülkemizde son dönemde yaşanan olumsuz ekonomik tablo, Kırıkkale ilini de etkiledi. İşsizlik rakamlarında artışlar gözlemlendi. Bunun önüne geçmek adına Kırıkkale Belediyesi ile İŞKUR çeşitli çalışmalara gittiler. Bunlardan bir tanesi çeşitli mesleki eğitimler verilerek istihdam çeşitliliği yaratmak olarak planlandı. Bu sayede çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu vatandaş kadrolu, sözleşmeli, geçici ve daimi statülerde çok sayıda bay ve bayan istidam edilmesi planlanıyor. Ayrıca Kırıkkale Belediyesi bünyesinde bulunan açık pozisyonlar için de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmesi de muhtemel. Alımlar ve çalışmalar sadece merkez ilçede değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de yapılacak.  • Bahşili Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Balışeyh
  • Çelebi
  • Delice
  • Karakeçili
  • Keskin
  • Sulakyurt
  • Yahşihan

Kırıkkale ülkemizin önemli sanayi merkezlerinden bir tanesidir. Kırıkkale ilinde ülkemizin önde gelen savunma ve petro-kimya kuruluşları bulunmaktadır. Tüpraş ve MKEK fabrikaları ile Kırdemir Demir Çelik Fabrikası bunlardan birkaç tanesidir. Kırıkkale Belediyesi istihdamı arttırmak adına bu yapılan yatırımların önüne açmaya devam edeceğini ve yeni fabrikaların kurulabileceğini belirtti. Bunun yanında belediye bünyesine temizlik işçisi, mimar, mühendis, tekniker, şoför, büro görevlisi, güvenlik görevlisi, veteriner gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda eleman alımı yapılması planlanıyor. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimiz devamında anlattık. Aşağıda da son dönemde Kırıkkale ilinde verilmiş olan güncel kamu iş ilanları yer almaktadır.

Kırıkkale Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Kırıkkale İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

  • Kırıkkale Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kırıkkale Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kırıkkale Belediyesi tarafından yapılması planlanan çok sayıda personel alımı için iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayınlandığı an başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detayları yine sitemiz www.devlette.com üzerinde yer alacak. Bu ilanlar yayınlandığında anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına giderek özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Ancak buraya yapacağınız iş başvuruları sadece ilgili kadro ve pozisyonlarda eleman açığı bulunduğu zaman ve bunun için ilan yayınlandığı zaman dikkate alınmaktadır. Bu sebepten insan kaynaklarından “Şu an için herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek için ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve sosyal ağlardan bizleri takip etmenizi öneriyoruz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KIRIKKALE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kırıkkale konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kırıkkale duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.