Kiptaş, 1987 yılında İstanbullu ve Yalovalı vatandaşların konut ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olan özel bir şirkettir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya bilinen adı ile KİPTAŞ, görev alanına giren illerimizde çarpık kentleşmeye çözüm getirmek üzere faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda çeşitli bölgelerde yaşanabilir ve güvenilir kentler üretilmektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Kiptaş, günümüzde şimdiye kadar 80 bin konutu tamamlayarak teslim etmiştir. Kiptaş tüm bu çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde yeni çalışan ihtiyacı oluşmakta ve bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kiptaş tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

KİPTAŞ İş İlanları 2023

İstanbul 15 milyonu aşkın vatandaşımızın yaşadığı devasa bir metropol. Böyle bir ilimizde çarpık kentleşmede oldukça fazla. KİPTAŞ bu çarpık kentleşmenin önüne geçmek üzere planlı yaşam alanları yaratmaktadır. Sadece konut değil; otopark, kreş, spor alanları, çocuk parkları, Venezia gibi sayısız proje yapmaktadır. Gerçekleştirdiği projelerde en kaliteli malzemeleri kullanmış, deprem gibi doğal afetlerde minimum zarar hedeflenmiştir. Üstelik tüm bu projeleri uygun fiyatlara vatandaşlarımızla buluşturmaktadır. KİPTAŞ bu çalışmalarına 2023 yılında da ara vermeden devam ediyor. Bünyesinde çok sayıda kişiyi istihdam eden kurum bu kişilere ek çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KİPTAŞ tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; şoför, mimar, makine mühendisi, inşaat mühendisi, stajyer, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, şantiye şefi, özel güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, vasıfsız işçi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

KİPTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KİPTAŞ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını iştirakler sayfası üzerinden gerçekleştirebiliyor. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde bu sayfaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akabinde üyelik işlemlerini gerçekleştirerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda KİPTAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kiptaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.