Kiptaş, İstanbullu ve Yalovalı  vatandaşlarımızın konut ihtiyaçlarını karşılamak için projeler gerçekleştiren bir kuruluştur. 1995 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kiptaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Yalova Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. yaşanabilir ve güvenilir kentler üreten KİPTAŞ; niteliksiz ve plansız yapılaşmaları önlemenin ötesinde gelişen şehirlerin estetik mekan vitrini olarak ön plana çıkmaktadır. Kiptaş bünyesine faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kiptaş tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kiptaş İş İlanları 2020

KİPTAŞ; yaptığı konutların yanında bunların ihtiyacı olan yollar, atıksu ve yağmursuyu kanalları, içme suyu isale hatları, enerji, telefon, doğalgaz hatları, sokak aydınlatmaları, peyzaj uygulamaları, ağaçlandırma, çocuk oyun alanları, otoparklar, çarşı, dini ve sağlık tesisleri, okul, kreş ve spor alanlarını site sakinlerinin istifadesine sunmuştur. Kiptaş tüm görevlerini yerine getirmek amacıyla çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Kiptaş tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, mühendis, tekniker, teknisyen, sözleşmeli personel, büro personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kiptaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kiptaş bünyesine aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvuru yapabilirsiniz. Kurum yılın belirli dönemlerinde ihtiyaçları sebebi ile bu formu doldurarak başvurularını gerçekleştiren kişiler arasından personel alımı gerçekleştirmektedir. Sizler de vermiş olduğumuz başvuru formu sayesinde özgeçmişinizi insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Kiptaş iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kiptaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.