Kim Milyoner Olmak İster, 2011 yılından bu yana ATV kanalında yayınlanmakta olan ve ülkemizin en çok izlenen yarışma programlarından bir tanesidir. Yarışmanın sunucusu Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunuldu. Daha sonra Selçuk Yöntem üç yıl programın sunuculuğunu üstlendi. 2017 yılının Şubat ayında Murat Yıldırım programın sunumunu devraldı. Daha sonra ise Kenan İmirzalıoğlu programı sunmaya başladı. Kim Milyoner Olmak İster programında yarışmacı olabilmek için her gün çok sayıda başvuru yapılmaktadır. Peki bu yarışma programına nasıl katılabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Kim Milyoner Olmak İster’e Nasıl Katılırım?

Kim Milyoner Olmak İster programına yarışmacı olarak katılmak için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Akabinde programın yapımcıları başvurularınızı sıraya alacak ve başvurusu olumlu bulunan adayları görüşmeye çağıracaklardır. Burada program kuralları ve çekimlerin nasıl ne zaman yapılacağı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılacak ve akabinde programa katılacaksınız. Sizler de bu yarışmada şansınızı denemek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu doldurarak bir an önce yarışma şansı yakalamalısınız.Kim Milyoner Olmak İster Ne Zaman, Hangi Gün Yayınlanıyor?

Milyonların beğenerek takip ettiği Kim Milyoner Olmak İster programı her hafta Pazartesi, Salı ve Çarşamba günler yayınlanıyor. Dünyanın aynı zamanda en çok para ödülü dağıtan yarışmalarından bir tanesi olan program aşağıdaki saatlerde yayınlanmaktadır.

  • Pazartesi, 23:30
  • Salı, 23:30
  • Çarşamba, 20:00

Sizler de şansınızı denemek istiyorsanız hemen aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Bilgilerinizi eksiksiz olarak doğru bir şekilde doldurmanız seçilmeniz açısından oldukça önemlidir. Programa önceleri whatsapp üzerinden de başvuru yapılıyordu. Ancak bu uygulama kaldırıldı. Artık aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURUSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kim milyoner olmak ister başvurusu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kim milyoner olmak ister başvurusu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.