Kestel, Bursa ilimize bağlı olan ilçelerimizden bir tanesidir. Kestel Belediyesi ülkemizin en çalışkan belediyelerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Belediye ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir ve bu faaliyetlerinin aralıksız sürmesi adına da ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kestel Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kestel Belediyesi İş İlanları 2023

Kestel ilçesinin nüfusu 60 bini aşmış durumdadır. İlçede Bursa Çimento Fabrikası ile çok sayıda tekstil ve otomotiv fabrikası bulunmaktadır. Belediye ilçeyi daha da geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Kestel Belediyesi bu kapsamda da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları ise aşağıda yer bulmaktadır.Kestel İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kestel Belediyesi tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, sözleşmeli işçi, beden işçisi, temizlik işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, özel güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Kestel Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılıyor?

Kestel Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kestel Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KESTEL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kestel konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kestel duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.