Edirne ilimizde yer almakta olan Keşan Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Keşan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında büro personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 8 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Keşan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Edirne ili keşan ilçesinde ikamet etmek
  • En az üniversite mezunu olmak
  • Tercihen kamu yönetimi mezunu olmak
  • Engel durumu en az yüzde 40 ve üzeri engelli olmak
  • EKPSS sınavına girmiş olmak
  • Askerlikle ilişkisi bulunmamak.

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda verilmiştir.

Başvuru adresi : Keşan Belediyesi Personel LTD ŞTİ

İrtibat Kişisi : Ufuk Adımlı 0284 714 11 85

Bu yazımızda Keşan Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer detaylı bilgileri verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan ilanlara Keşan Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.