Keşan, Edirne ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Trakya Bölgesi’nde yer almakta olan en büyük yerleşim yerlerinden birisidir. Tarihi ve kültürel açıdan önemli ilçelerimizden bir tanesi olan Keşan, günümüz itibariyle 80 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Keşan Belediyesi çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymak ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı ilanları yayınlamaktadır. Keşan Belediyesi tarafından yayınlanan tüm bu iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer alıyor.

Keşan Belediyesi İş İlanları 2023

Keşan bölgesinde bir sağlık merkezi olduğu gibi ticaret ve turizm merkezidir. İlçede; Un (5), yağ (1), çeltik (5), yem (1), süt (2), hazır çorba (1) fabrikaları dışında, hazır giyim fabrikası, hazır beton üretim tesisi gibi fabrikalar bulunmaktadır. Keşan Belediyesi ilçede yapılan yatırımların ara vermeksizin devam edilmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Keşan İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Keşan Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; greyder operatörü, oto bakım onarımcısı, elektrik teknisyeni, beko loder (kazıyı yükleyici) operatörü, büro personeli, eski hükümlü işçi, beden işçisi, temizlik işçisi, engelli personel, şoför, özel güvenlik görevlisi, zabıta memuru, itfaiye eri, avukat, stajyer, mühendis, tekniker, teknisyen gibi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Keşan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Keşan Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Keşan Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KEŞAN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, keşan belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan keşan belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.