Kerevitaş, ülkemizde dondurulmuş gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. 1979 yılında Bursa ilimizde faaliyetlerine başlamıştır. Kurumun en büyük hissedarı Yıldız Holding kuruluşudur. Kerevitaş bünyesinde çok sayıda ürün ve marka bulunmaktadır. Ancak bunlardan en çok bilineni kuşkusuz ülkemizde neredeyse her süpermarkette ürünlerine rastlayabileceğimiz SüperFresh markasıdır. Kerevitaş, SüperFresh markası ile meyve sebze, su ürünleri ile dondurulmuş pizza konularında üretim ve satış yapmaktadır. Yine ülkemizde ilk dondurulmuş milföy ve börek çeşitleri de Kerevitaş tarafından üretilmiştir. Ülkemizde dondurulmuş gıda pazarının tartışmasız lideri konumunda olan Kerevitaş, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kerevitaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kerevitaş İş İlanları 2022

Kerevitaş kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış bir şirkettir. Günümüzde bünyesinde 400’ü aşkın ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünleri sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurt dışında da büyük rağbet görmektedir. Kerevitaş bu ürünlerini, Bursa Akçalar’da yer alan fabrikasında gerçekleştiriyor. Firmanın Genel Müdürlüğü ise İstanbul ilimizde yer almaktadır. Kerevitaş ayrıca Ankara, İzmir, Adana ve Antalya illerinde de bölge müdürlüklerine sahiptir. Kerevitaş bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kerevitaş Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, bölge yöneticisi, satış yöneticisi, mekanik bakım elemanı, elektrik bakım elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kerevitaş Gıda İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kerevitaş büyümesini bünyesinde çalışan kişilere borçludur. Bu büyümenin sürmesi için de yeni alanında uzman arkadaşları iş başvurusu yapmaya davet etmektedir. Kerevitaş bünyesinde çalışma imkanı elde etmeniz için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından Ad, Soyadı, Telefon, E-Posta gibi bilgileri girmenizin akabinde özgeçmişinizi sisteme yükleyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda Kerevitaş Gıda iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kerevitaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KEREVİTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kerevitaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kerevitaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.