Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş veya bilinen kısa adı ile KEPSAŞ, 1928 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Ancak KEPSAŞ adını 2012 yılında almıştır. KEPSAŞ, Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden bir tanesidir ve elektrik tedarik şirketi olarak faaliyet göstermektedir. KEPSAŞ, Kayseri ilimizde serbest tüketici statüsünde bulunmayan tüm müşterilerine elektrik tedarik hizmetini, kalite ve güven anlayışları ile birleştirerek ucuz fiyata sunmaktadır. KEPSAŞ faaliyetlerini gerçekleştirebilmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. KEPSAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

KEPSAŞ iş ilanları 2023

KEPSAŞ, kurulmuş olduğu günden bu yana Kayseri ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza en ucuz elektrik hizmetini verebilmek adına çalışmaktadır. Altyapısını günden güne geliştiren firma, bu sayede kesintisiz hizmet verebilmektedir. Ülkemizde alanında en iyi firmalardan bir tanesidir. KEPSAŞ bu başarısını bünyesinde istihdam ettiği çalışanlara borçludur. Kayseri KEPSAŞ, bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KEPSAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; elektrik teknikeri, elektrik teknisyeni, elektrikçi, avukat, engelli personel, eski hükümlü işçi, veznedar, şoför, sayaç bakla okuma elemanı, stajyer, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

KEPSAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KEPSAŞ bünyesinde yapılacak olan alımlar İŞKUR adresinde ve kurumun resmi web sitesi üzerinde yayınlanmaktadır. Yeni açık iş pozisyonu oluştuğunda bu adreslerden duyurular yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giderek bir açık iş pozisyonu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Şayet açık iş pozisyonu varsa iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanınca değerlendirilecektir. Bu yazımızda KEPSAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

KEPSAŞ iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER KEPSAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kepsaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kepsaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.