Kepez, Antalya ilimizde yer almakta olan 5 merkez ilçeden bir tanesidir. Kepez ilçesi 60 mahalle ve 7 köyden oluşmaktadır. Bu ilçede şehirlerarası otobüs terminali de bulunmaktadır. İlçede bunun dışında hayvanat bahçesi ile piknik ve mesire alanı da yer alıyor. Kepez Belediyesi ülkemizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesidir. Kepez ilçesini yeniden inşa etmek ve modern bir hale büründürmek için var gücüyle çalışan belediye bu kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kepez Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Antalya Kepez Belediyesi İş İlanları 2023

Kepez ilçesinin nüfusu 2023 ılı itibariyle 510 bini aşmış durumdadır. Kepez ülkemizdeki en kalabalık ilçelerden bir tanesidir. İlçede Yeşil Antalya Sanayi Sitesi, Pamuklu Dokuma, Ferrokrom, Çimento Fabrikaları ve Kepez Hidro Elektrik Santrali bulunmaktadır. Kepez Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları kapsamında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Kepez İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN.

Kepez Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bahçıvan, beden işçisi, su arıza işçisi, elektrikçi, arıtma tesisi işletme operatörü, depo görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, özel güvelik görevlisi, temizlik işçisi, mimar, mühendisi, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kepez Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kepez Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kepez Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KEPEZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kepez konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kepez duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.