Antalya ilimizde yer almakta olan Kemer Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kemer Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 10 beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Kemer Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine istinaden şirketimiz bünyesinde tam zamanlı çalıştırılmak üzere 10 adet beden işçisi alımı yapılması düşünülmektedir. Alıma ilişkin kurum dışı kamu işçi talep formu şirketimizce doldurulmuş ve alım ilanı duyuru amacıyla ekte sunulmuştur. Bilgi ve gereğini arz ederim. “Mustafa Kemal Yağcı”

Başvuru adresi : Kuzdere Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No:81/B Kemer / Antalya

İrtibat Kişi : Mustafa Kemal Yağcı

Telefon : 0242 818 14 14

İş Alanı / Pozisyon : İşçi / Tam Süreli

İstenilen Meslek : Beden İşçisi

Bu yazımızda Kemer Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Kemer Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.