Keçiören, Ankara ilimizde yer alan metropol ilçelerden bir tanesidir. Ülkemizde nüfus olarak ikinci büyük ilçe konumunda bulunmaktadır. 2023 yılı itibariyle ilçenin nüfusu 1 milyona yaklaşmaktadır. Bu bakımdan çok sayıda ilimizi de geride bırakmaktadır. Keçiören Belediyesi ise ülkemizdeki en çalışkan belediyeler arasında gösterilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ile ilçedeki refah düzeyini arttırmaktadır. Keçiören Belediyesi bu başarının devam edebilmesi için de çalışma ve faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Keçiören Belediyesi ihtiyaç durumunda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Keçiören Belediyesi tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları yer almaktadır.

Keçiören Belediyesi İş İlanları 2023

Aktepe, Bağlum, Dutluk, Etlik, Hacıkadın, Gazino, Mecidiye, İncirli, Piyangotepe, Ufuktepe, Yüksektepe, Keçiören ilçesinin semtleridir. Nüfus yoğunluğu göz önüne alındığında, belediyecilik bakımından Keçiören Belediyesine büyük sorumluluk düşmektedir. Ancak Keçiören Belediyesi bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmaktadır. Keçiören Belediyesi her belediye gibi ihtiyaç halinde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda Keçiören Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanlarını görebilirsiniz.Facebook Üzerinden Keçiören İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Keçiören Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde avukat, güvenlik görevlisi, büro memuru, zabıta memuru, tekniker, mühendis, mimar, öğretmen, şoför, sosyolog, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanların akabinde işe alınan personeller sözleşmeli, daimi, kadrolu ve geçici gibi çeşitli statülerde istihdam edilmektedirler. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar bu ilanlara başvuru yapabilmektedir. Peki Keçiören Belediyesi iş başvurusu nasıl ve nereye yapılır?

Keçiören Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Keçiören Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak Keçiören Belediyesi  bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara bizzat yapacağınız iş başvuruları ise belediyece kabul edilmemektedir. Keçiören Belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Keçiören Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KEÇİÖREN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, keçiören belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan keçiören belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.