Karaman ilimizde Ermenek ilçesinde yer almakta olan Kazancı Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ermenek Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında taş ve tuğla duvarcısı alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 29 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kazancı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir. Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması halinde, 01/02/2018 tarihinde saat 14:00’da Ermenek Noterliğinde Noter kurası yapılacaktır. Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için açık iş sayısının 3 katı kadar olanlar arasında 12/02/2018 tarihinde Kazancı Belediye Başkanlığında saat 09:00’da yapılacak uygulamalı sınav Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Taş ve Tuğla Duvarcısı/Yapı Duvarcısı (Taş Duvarcı-İnşaat))
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Ermenek Noterliği01.02.201814:00 – 15:00

Çalışma Adresi : KAZANCI BELEDİYE BAŞKANLIĞI / ERMENEK KARAMAN / TÜRKİYE

Bu yazımızda Kazancı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.