Kazan Soda Fabrikası, Ankara ilimizde bulunmakta olan dünyanın en büyük soda külü üretim tesisidir. Maliyeti 1.5 milyar doları aşan tesis Ciner Grubu tarafından yapılmıştır. Kazan Soda Fabrikası, ülkemizin dünya soda külü ihtiyacının 10’da 1’ini, Avrupa’nın ihtiyacının ise yarını karşılayabilecek kapasitededir. Fabrika Ankara ilimizde Kahramankazan’da yer almaktadır bulunmaktadır. Kazan Soda Fabrikası’nın bir diğer önemi de çok sayıda istihdam yaratıyor olmasıdır. Fabrika bünyesine 2 bini aşkın çalışan istihdam edilirken, bunlara ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Kazan Soda Fabrikası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kazan Soda Fabrikası İş İlanları 2023

Soda külü; cam ham maddesi, deterjan ve temizlik ürünleri gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Ülkemiz bu tesisle beraber her sene 600 milyon doları aşan döviz kazanmıştır. Ülkemiz cari açığının kapatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kazan Soda Elektrik Üretim AŞ faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kazan Soda Fabrikası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, iş makineleri operatörü, tekniker, teknisyen, mühendis, beden işçisi, temizlik işçisi, proses işçisi, engelli personel, şoför, eski hükümlü işçi gibi kadro ve pozisyonlar yer alıyor. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kazan Soda Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kazan Soda Fabrikası bünyesinde çalışmak istiyorum nasıl nereden başvuru yapabilirim diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri doldurmanız ve öz geçmişinizi sisteme yüklemeniz yeterlidir. Akabinde başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda CV’niz değerlendirilmeye alınacak ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için kurumun insan kaynakları departmanı tarafından çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Kazan Soda Fabrikası bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kazan Soda Fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kazan Soda Fabrikası İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KAZAN SODA FABRİKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kazan soda fabrikası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kazan soda fabrikası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.