Kayserigaz, Kayseri ilimizde doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunmakta olan bir şirkettir. Kayserigaz, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Çalık Holding ve EWE Enerji şirketleri bünyesinde yer almaktadır. 2003 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana büyümesini, gelişmesini sürdüren firma günümüzde ülkemizde enerji sektörünün önemli oyuncularından bir tanesi haline gelmiştir. Kayserigaz, yapmış olduğu çalışmalarla şehrin imarlı alanlarının tamamını doğal gaz kullanımına uygun hale getirmeyi başarmıştır. Kayserigaz bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kayserigaz tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kayserigaz İş İlanları 2019

Kayserigaz, 2.530 kilometrenin üzerinde bir şebeke büyüklüğüne ve yıllık 550 milyon metreküp’ün üzerinde bir gaz hacmine ulaşmış olan Kayserigaz, Türkiye’nin en modern doğal gaz dağıtım şebekelerinden birine sahiptir. Bu başarısını sürdürmek isteyen Kayserigaz, çalışmalarına aralıksız devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kayserigaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, teknisyen, sayaç okuma elemanı, şoför, özel güvenlik görevlisi, doğalgaz teknikeri, sayaç açma kapama elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kayserigaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kayserigaz bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. İş başvuru formu sayfasına girmenizin ardından açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Ayrıca genel başvuru kısmından da açık iş pozisyonu olmasa dahi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilecek ve şirkette oluşacak açık iş pozisyonlarında değerlendirilecektir. Bu iş ilanlarına aynı zamanda www.devlette.com adresimiz üzerinden de ulaşabiliyorsunuz. Bu yazımızda Kayserigaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kayserigaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KAYSERİGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kayserigaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kayserigaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.