Kayserigaz, 2003 yılında Kayseri ilimizde doğalgaz dağıtımı gerçekleştirmek üzere kurulmuş olan bir kurumdur. Socar Türkiye, Çalık Holding  ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayserigaz’ın ortakları arasında yer almaktadır. Kayserigaz mevcut müşteri sayısı ile ülkemizdeki en büyük doğalgaz dağıtım firmalarından bir tanesidir. Yatırımlarına ara vermeksizin devam eden firma, müşterilerine kesintisiz hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Bu kapsamda yeni çalışanlara ihtiyaç duyan firma çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kayserigaz tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kayserigaz İş İlanları 2023

Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi ya da kısa adı ile Kayserigaz, şehirde doğalgaz dağıtım şebekelerini planlama, doğalgazın abone serbest tüketicilere teslimi gibi konularda faaliyet gösteriyor. Kayseri ilimizde doğalgaz dağıtımı ve işletmesini 30 sene süreliğine kazanmıştır. Kayserigaz faaliyetlerini sürdürebilmek adına yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kayserigaz tarafından şimdiye kadar yayınlanmış iş ilanlarında çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Bunlar; veznedar, doğalgaz teknikeri, şoför, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı, çevre mühendisi, inşaat mühendisi, özel güvenlik görevlisi gibi kadrolardır. İlerleyen süreçte de ihtiyaç halinde benzer kadrolara ve diğer kadrolara çok sayıda alımlar gerçekleştirilecektir. Peki tüm bu alımları nasıl takip edebiliyoruz, yayınlanan iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapabiliyoruz?

Kayserigaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kayserigaz, iş başvurularını online olarak almaktadır. Kayserigaz bünyesinde çalışmak için aşağıdaki iş başvuru formu sayfasını kullanabilirsiniz. Bunun dışında da Kayserigaz yapacak olduğu yeni çalışan alımları için İŞKUR üzerinden de ilanlar yayınlayabilmektedir. Tüm bu ilanları devlette.com sitemizde de paylaşmaktayız. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenir ve detaylı olarak değerlendirilir. Bu yazımızda Kayserigaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Not : Kurumun kariyer sayfası bakım çalışmaları sebebi ile açılmamaktadır. Bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Kayserigaz iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER KAYSERİGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kayserigaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kayserigaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.