Ülkemizde son yıllarda sağlık alanında ciddi yatırımlar gerçekleştiriliyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de çok sayıda ilimizde hizmete giren ve yeni illerimizde de yapımına devam edilen şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de Kayseri ilimizde yapımı tamamlanarak hizmete açılan Kayseri Şehir Hastanesi’dir. Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine ise çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Kayseri Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Kayseri Şehir Hastanesi, ülkemizdeki en büyük hastanelerden bir tanesidir. Hastane 1.583 kapasiteli olarak hizmete açılmış durumdadır. Sadece kabul edilecek hasta sayısı açısından değil, aynı zamanda da bölgede istihdam yaratması açısından da oldukça önemli bir projedir. Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kayseri Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik personeli, otopark görevlisi, hasta yönlendirme / refakat / resepsiyon ve tanışma personeli, bahçe bakım personeli, ilaçlama personeli, depo personeli, aşçı, güvenlik görevlisi, bulaşıkçı, ebe, hemşire, doktor, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kayseri Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kayseri Şehir Hastanesi işletme hakkı ise YDA Group bünyesinde bulunmaktadır. Şehir hastanesi bünyesine alınacak olan personeller için düzenli olarak İŞKUR üzerinden ilana çıkılmaktadır. Bu iş ilanlarını İŞKUR web adresi üzerinden veya İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden takip ederek, size uygun kadro ve pozisyonlara iş başvuru formu doldurularak başvuru yapılabilir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır.Kayseri Şehir Hastanesi tarafından yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde de yer bulacaktır. Bu iş ilanlarını kaçırmamak için sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Kayseri Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kayseri şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kayseri şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.