Son yıllarda sağlık alanında ülkemizde ciddi yatırımlar gerçekleştirildi. Bu yatırımlar ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde almaları planlandı. Bu yatırımlardan belki de en önemlilerinden bir tanesi ise çok sayıda ilimizde hizmete açılmış olan şehir hastaneleridir. Ülkemizin en büyük şehir hastanesi ise Kayseri ilimizde açıldı. Kayseri Şehir Hastanesi toplam 1607 yataklı ve 515 milyon Avro toplam yatırım değerine sahip bir sağlık kurumudur. Gerek teknolojik altyapısı, gerekse ferah mekansal tasarımı ile ülkemizde faaliyet gösteren diğer bütün sağlık kurumlarından farklı olan Kayseri Şehir Hastanesi her sene Kayseri ilinden veya il dışından 4 milyona yakın hastanın faydalanabileceği devasa bir sağlık kuruluşu.

Kayseri Şehir Hastanesi bunların dışında çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması açısından da oldukça önemlidir. Çoğu vatandaşımız bu sağlık kurumunun bünyesinde nasıl çalışabileceğini ise bilmiyor. Bu yazımızda Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine nasıl iş başvurusunda bulunabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgiler paylaştık. Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Kurum tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Kayseri Şehir Hastanesi; 466.379 m² kapalı alan ve 281.480 m² açık alana kurulu olup 500 yataklı Genel, 273 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk, 200 yataklı Fizik Tedavi, 100 Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri, 120 yataklı Psikiyatri ve 414 yataklı Kalp Damar hastanesi, 413 Poliklinik Odası; Erişkin, Çocuk, Yeni Doğan, Yanık Yoğun Bakım ve KVC Yoğun Bakım olmak üzere toplam 253 Yoğun Bakım Ünitesi; 43 Ameliyat Masası ile toplam 1.607 yataklı bir hastanedir.

Ülkemizde sağlıkta kalite standartları Sağlık Bakanlığı tarafından takip edilmektedir. Bakanlık ülkemizde tüm kamu ve özel hastaneler arasında 100 tam puanı sadece Kayseri Şehir Hastanesine vermiştir. Sağlık hizmeti almak için gelen vatandaşlarımızın memnuniyeti için her türlü olanağın bulunduğu Kayseri Şehir Hastanesi bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam ediliyor. Bu vatandaşlarımıza ek olarak ise çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.

Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kayseri Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ameliyat hemşiresi, baş hemşire, hemşire, ambulans şoförü, tıbbi sekreter, biyolog, fizyoterapist, sağlık personeli, hasta kabul elemanı, hasta bakıcı, laborant, özel güvenlik görevlisi, temizlikçi, sekreter, engelli personel, eski hükümlü işçi, tekniker, özle güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kayseri Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

Kayseri Şehir Hastanesi, YDA Sağlık tarafından yapılmıştır. Ancak iş ilanları genel olarak İŞKUR bünyesinde yayınlanmaktadır. Yani Kayseri Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum, iş başvurusu yapmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını İŞKUR İnternet adresi veya İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri sayesinde gerçekleştirebilirler. Harici olarak başka bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilir.

Kayseri Şehir Hastanesi Nerede?

Ülkemizin en büyük sağlık kurumu Kayseri Şehir Hastanesi, Kayseri ilimizde Kocasinan ilçesinde yer almaktadır.

Adres: “Şeker Mahallesi, 38080 Molu Köyü/Kocasinan/Kocasinan/Kayseri”

Bu yazımızda Kayseri Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kayseri şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kayseri şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.