Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adı ile KASKİ, Kayseri ilimizde su dağıtım faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 1989 yılında kurulmuş olan bir kamu kurumudur. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu amaçla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve bir elden işletmek üzere, Bakanlar Kurulunun kararı ile kurulmuştur. KASKİ kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerini arttırarak sürdürmüş bir kurumdur. Daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla düzenli olarak kendisini geliştiren KASKİ, bu çalışmaların aksamadan sürmesi adına da çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. KASKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

KASKİ İş İlanları 2020

KASKİ; içme, kullanma ve endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yer altı ve üstü kaynaklarından sağlanması, kullanılmış olan suların uzaklaştırılması, bölge içerisindeki su kaynaklarının korunması gibi önemli görevlere sahiptir. KASKİ bu görevleri layıkıyla yerine getiren kurumlarımızdan bir tanesidir. Bu görevlerini aksamadan yerine getirmek maksadıyla da çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; sayaç açma kapama elemanı, engelli personel, abone işleri memuru, satış yöneticisi, sekreter, büro elemanı, mühendis, laborant, özel güvenlik görevlisi, büro elemanı, eski hükümlü işçi, tekniker, teknisyen, çağrı merkezi personeli, bekçi gibi kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

KASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KASKİ yapacak olduğu çalışan alımları için kaski.gov.tr ve İŞKUR adresi üzerinde duyurular yayınlamaktadır. Bu iş ilanları 2020 yılı için henüz yayınlanmadı. Tüm bu duyurular ayrıca www.devlette.com adresimiz üzerinde de yer bulmaktadır. KASKİ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız bu iş ilanlarını takip etmeli ve ilan detaylarında belirtilen başvuru formu, tarihleri ve şartları esaslarına bağlı kalarak başvurularını gerçekleştirmelidirler. Harici olarak online bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bunun dışında KASKİ bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara bizzat öz geçmiş yani CV götürerek yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmemektedir. KASKİ bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedecek olduğumuz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda KASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kaski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kaski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.