Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen adı ile KASKİ, Kayseri ilimizde su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek maksadıyla 1989 yılında kurulmuş olan bir kurumdur. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. Kayseri, yer altı ve üstü sular bakımından ülkemizdeki en zengin kentlerden bir tanesidir. Bu suyun doğru kullanılması ve yönetilmesi elzemdir. KASKİ, tüm bu görev ve sorumlulukları başarı ile yerine getirmektedir. KASKİ bu çalışmalarını gerçekleştirirken bünyesinde çok sayıda çalışana ihtiyaç duymaktadır ve çeşitli dönemlerde kadrosuna yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. KASKİ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kayseri KASKİ İş İlanları 2023

KASKİ, Kayseri ilimizde vatandaşlarımıza içme suyu sağlamak, atık suları uzaklaştırmak ve yağmur sularını toplamak gibi görevlere sahiptir. Tüm bu görev ve sorumlulukları gerçekleştirmek adına taşınır taşınmaz mal satın almak, işletme kurmak ve işletmek gibi çeşitli iş ve işlemleri de gerçekleştirme yetkisi bulunmaktadır. KASKİ, ülkemizdeki su ve kanalizasyon idareleri arasında en başarılı işler çıkartan kurumlardan bir tanesidir. Yapmış oldukları çalışmalar ile sadece günümüzde değil, ilerleyen yıllarda da Kayseri halkının su ihtiyacını gidermek adına planlamalar yapmış ve bunları hayata geçirmiştir. KASKİ bu faaliyetlerinin aralıksız olarak sürmesi adına yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KASKİ tarafından yayınlanmış olan veya ilerleyen dönemde yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, çağrı merkezi personeli, mühendis, bekçi, vardiya saha işçisi, inşaat mühendisi, harita mühendisi, harita kadastro, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, sayaç açma kapama elemanı, biyolog, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu iş ilanlarını nereden takip edebilir, bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilirim?

Kayseri KASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KASKİ, yeni çalışan alımları gerçekleştireceği vakit İŞKUR üzerinde iş ilanları yayınlamaktadır. KASKİ bünyesinde çalışmak için bu iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunmak gerekmektedir. KASKİ bünyesinde çalışmak için harici olarak online bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası yer almamaktadır. KASKİ yeni çalışan alımları yayınlandığında bunları devlette.com sitemiz üzerinde de sizlerle paylaşmaktayız. Bizleri de bu konuda takip edebilirsiniz. Bu yazımızda KASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kaski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kaski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.